Okazion | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 12:33
Linku:
,

OKAZION 7900 Euro

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 20:59
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ R320 VITI 2009 SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 11:21
Linku:
,

Okazion C300 Benz 4Matic benzine-Gaz,2010

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:14
Linku:
,

Okazion Ford fusion Automat 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:56 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:55 ,

Bmw 750i seria 7 full opsion okazion !!!!!!!!!!

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:55 ,

Smart fortwo 1.0 2008 PANORAMIK Benzin-Gaz OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:54 ,

Nissan Navara Frontier 4x4 Benzin-Gaz okazion!!!

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:54 ,

Mercedes Benz E280 automat pa taks lluksi okazion 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:51 ,

Okazion E220 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

JEEP CHEROKEE OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:43 ,

Okazion Peugoet-307

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:41 ,

OKAZION !!! VW VOLKSWAGEN TOURAN

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

OKAZION !Mercedes C 220 evo, nafte,automat viti 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:35 ,

OKAZION FORD FOCUS 2.0 BENZINE/GAZ 2009

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:35 ,

OKAZION ��VW Golf 6 1.6 nafte 2010

5 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:35 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMATIK FULL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 ,

OKAZION TOYOTA YARIS FULL 1.4 D-4D MANUAL SUPERGJENDJE SAPOA

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 ,

OKAZION TOYOTA AURIS D4-D SUPERFULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 ,

OKAZION C220 CDI SUPERGJENDJE ME LETRA SHQIPTARE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 D4-D MANUAL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 ,

OKAZION YARIS AUTOMATIK NAFTE SUPERGJENDJE FULL

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:34 ,

SUPER OKAZION TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 ,

OKAZION CITROEN XSARA PICASSO BENZIN-GAZ FULL SUPERGJENDJE

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

Okazion c230 i 2006 benzin-gaz full sapoardhur supergjendje

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 ,

OKAZION C230 Benzin-Gaz FULL OPTION SUPERGJENDJE SAPOARDHUR

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

FORD KUGA 2016 AUTOMATIKE SUPER OKAZION

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:31 ,

MAZDA 3 VITI 2005 1.6 BENZIN GAZ ME DOGAN... OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Dyqani ,

Okazion Ford focus nafte 1.8 me letra te paguara

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:29 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:26 ,

OKAZION!

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

MERCEDEZ BENZ C220 2005 MOTOR EVO 2005 AUTOMATIKE... OKAZION

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

chervolet 200 automat nafte (vetem sot )

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 ,

Mersedes A200 okazion nderrohet

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:25 ,

OPEL VECTRA 2007 AUTOMATIKE NAFTE ... OKAZION

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Okazion ��

3 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:19 ,

TOURAN 2.0 AUTOMATIKE VITI 2005 ME DOGAN... OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:16 ,

MERCEDEZ BENZ B180 VITI 2012 AUTOMAT SUPER OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

GOLF 6 AUTOMATIKE 1.2 BENZINE VITI 2011 ... OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 ,

Okazion Opel Corska 1.5 dizel 1994

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:13 ,

GOLF 6 VITI 2009 I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Shitet Fiat Bravo Okazion!!!

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:12 ,

Shitet Kia Venga Okazion!!!

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:12 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

MERCEDEZ BENZ ML350 BLUETEC V.2015 ... OKAZION

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:07 ,

MERCEDEZ BENZ G400 AUTOMATIK LOOK 2014 OKAZION

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 ,

Passat 2.0 benzin automat 2010 super full... okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 ,

GOLF 7 GTI V.2015 SUPER FULL 2.0 BENZIN.. OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 ,

OKAZION*** Opel Corsa TWEENPORT 1.2 Benzine

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:03 ,

AUDI A8 LUNGO SUPER FULL VITI 2012 OKAZION SHITET

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione