Nderrohet me makine | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet me makine ,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet me makine Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:38
Linku:
,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 21:22 ,

Shitet Audi Q7 3.0 TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:03 ,

AUDI QUATTRO 3.0 nafte

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:02 ,

Shitet Touareg

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:12 ,

BMW X6 2012 - 3.0 Benzine shitet ose nderrohet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:45 ,

Audi A3 Sportback SHES/NDERROJ.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:45 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 ,

Okazion w212 E300 me gaz.

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:24 ,

BMW Seria 5 520D 11900€ Edhe Nderrim

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Shitet tuareg v6 benzine gaz ose nderrohet.

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:11 ,

Nderrohet-E220-cdi nafte, automatike, me letra per 1 vit

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 ,

Land Rover 2012 shitet os nderrohet

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 ,

Okazion Seat ibiza benzin-gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 ,

Okazion Ford Focus 1.6 tdci 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

Shitet ose ndërrohet Volvo Xc90 2006 Automat

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 ,

Fiat punto dizel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:31 ,

OKAZION TOURAN 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:10 ,

RANGE ROVER VOGUE 4.4 NAFT AUTOBIOGRAPHY

53 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:37 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:36 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:36 ,

Nderroj Opelin me nje makine te re! SHTOJ DERI NE 7000 EURO

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:35 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:35 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:21 ,

Shitet/Ndërrohet E class 2012, 350 Bluetech, 12500 €.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Okazion 2499€ pak dite taksa siguracion nentor2021

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:31 ,

VW PASSAT-09

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

VW TOURAN AUTOMATIKE!

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Dyqani ,

Ford focus 2.0 benzin 2012. Okazion 5990 euro

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:44 ,

SHITET/NDERROHET - VOLVO S60 2.0 T 2008 BENZINE GAZ

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 ,

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:28 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:54 ,

C-180 Benzin/Gaz 2006 shitet nderrohet me makine te vogel BG

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:47 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:45 ,

Okazion Porsche cayenne 3.2 benzine gaz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

3500€ Opel Vectra OKAZION! 130.000 km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:44 ,

Opel Vectra benzin 2014

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:09 ,

Nderrohet me makine

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:47 ,

Porsche Cayenne FACELIFT 2015 Full LED Pano

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:09 ,

toyota estima

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:31 ,

Land Rover Freelander-Shitet/Nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:38 ,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:35 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo Giulietta 2010 1.4 TB

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:58 ,

Shitet_nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet me makine | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione