Makine | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine , kategori , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Shk 20:52
Linku:
,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Smart ForFour

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 17:08
Linku:
,

Meecedes-Benz oferten

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:49
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:47 ,

SHITET DODGE CALIBER SXT !!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:45 ,

Vw Tiguan 2.0 bluemotion

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 ,

Shitet BMW 525D

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:43 ,

Shitet makine

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 ,

Shitet makine

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:42 ,

Shitet makine

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:41 ,

Shitet makine

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:38 ,

MERCEDES BENZ B 200 NAFTE 2013 LETRAT 23.01.2022 AUTOMATIKE

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:34 ,

merceds benz c 200

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:30 ,

OPEL VECTRA 2.2 BENZIN+GAZ AUTOMATIKE VITI 2004 GTS SPORT

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:23 ,

Transport Tirane-Durres-Tirane

350 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:21 ,

BMW Seria 7 750Li individuale

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:21 ,

Seat Altea XL 1.9TDI

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:05 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:05 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:05 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:04 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:03 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE AUTOMAT FULL -07

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:58 ,

MERCEDES E 220d - AMG PACKET - DESIGNO - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:57 ,

E220-cdi nafte, automatike, me letra

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 ,

SHITET C KLAS VITI 2005 AUTOMAT AVANTGARDE

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 Dyqani ,

AUTO ESEM . S 500. 110 MIJE KM. LIMITED EDITION

50 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:31 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:31 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:55 ,

C300 Avantgard prodhim gjerman (rwd)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:53 ,

SUPER MERCEDES BENZ

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:22 ,

Shitet arsye jo qendrimi ne shqiperi

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

BMW 320i Automatik Benzine/Gaz

5 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:08 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:05
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 ,

Shitet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:40 ,

Toyota Yaris.1.4.D.Automat.Panorama.12

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:37 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Vetem sot 2700 €

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:35 ,

LUX PAKET. NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:30 ,

SHITET GOLF 5 2008 1.6 BENZIN / GAZ

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:17 ,

Shitet ose Nderrohet Audi A7 2013 SLINE 3.0 Supercharged

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim