Makina | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:08
Linku:
,

Mercedes benz c 220 ( 2017 )

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:18
Linku:
,

OKAZION. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI! CMIMI I DISKUTUESHEM

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 09:36
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz E350 Amg Look

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 09:36
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz E220d

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:44
Linku:
,

Shitet makina

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:15 Dyqani ,

Shitet ✅TOYOTA PRIUS 1.8 BENZIN HYBRID ✅ (HYBRID E

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:15 ,

Okazion Audi A8L 4.2 benzine 2011 per pak dit

17 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:14 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 ,

Shitet/Nderrohet Fiat Grande Punto 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 ,

Ml 350 benzin gaz okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Mercedez benz c 220// benz c class 220 cdi!!!

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Audi A6 Quattro

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:02 ,

Shitet Golf 6 2.5 Benzine

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:01 ,

Audi a6 automat 2.7tdi ‘07 4900€

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 ,

Fiat croma ‘06 2700€

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:01 ,

‼️Jaguar XJ-L Super Full‼️

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:01 ,

Fiat stilo ‘06 2350€

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 ,

Mercedez A-class 2.0 nafte 2800€ 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

‼️Okaziion MiniCooper Countryman 2014‼️

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:00 ,

‼️Shitet Mercedes Benz E300‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:00 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 ,

‼️Okaziion Mini Cooper Countryman‼️

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:59 ,

Sharan—1.9 TDI 6 Marsha Xhama te zinj,Xeno, DE����

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

Super-C Klasse 220-CDI Viti 2007 Sesnor-Elegance����

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

Shitet Golf VI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:59 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

!!!!BMW 725 Tds 1997 Full opsion !!!!! Okazine

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:59 ,

Okazion Renault Laguna 1.9 nafte 2009

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

Shitet Audi A3 1.9 nafte 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI AUTOMATIKE 2007 GATI PER TARGA ����

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

OKAZION C 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:58 ,

mercedes-benc 204

7 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Citroen C4 ..kambio automatike ..naft..viti 2007

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:57 ,

Okazion toyota yaris 1.3 benzin viti 2009..

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:57 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:56 ,

Shitet e class 220 *automat* avangarde* ndrohet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 ,

Shitet makina

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:56 ,

Shitet makina

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:55 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 ,

Mercedes Benz GLK 350 nafte jo takse luksi FULL

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:55 ,

BMW 535D / FULL OPTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

JAGUAR X TYPE SPORT VITI 2009 DIZEL!!!!!!

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:54 ,

Okazion Mercedes Benz A160 1.6 nafte 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 ,

Okazion shitet Toyota RAV 4 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:54 ,

VW GOLF 6 / 1.6 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE / VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:54 ,

C-CLASS 220CDI / 2013 / FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:53 ,

Okazion golf 6 plus..kambi automatike viti 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione