Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo xc 90 benzin | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo xc 90 benzin,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo xc 90 benzin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 Makina , Tiranë

Sharan 200 benzin/gaz 2006 (manual)

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 BENZIN 2008 S-LINE FULL OPSION

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:12 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:12 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:05 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 4x4 FULL OPSION AMG LOOK

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:29 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:58 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:16 Makina , Tiranë

Shitet VOLVO XC 90 viti 2005 BENZIN/GAZ

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Okazion Subaru legacy benzin/gaz4x4 automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:53 Makina , Tiranë

OKAZION ! Jetta 2012 Benzin-gaz Me letra sapo bera

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Volvo XC90

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:24 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 21:45 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 18:29 Makina , Tiranë

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 22:03 Makina , Tiranë

golf 6 benzin+gaz fabrike luk GTI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 01:17 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 23:52 Makina , Tiranë

Shitet Volvo xc 90 6+1 vendshe

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 22:34 Makina , Tiranë

Volvo XC90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:32 Makina , Tiranë

!!!Shitet Ford Focus Titanium 2009 Benzin-Gaz!!!

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:26 Makina , Tiranë

OKAZION!!! BENZIN+GAZ AUTOMATIKE

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 16:48 Makina , Tiranë

OKAZION !! AUTOMAT/BENZIN+GAZ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 20:16 Makina , Tiranë

Volvoxc 90

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:03 Makina , Tiranë

BMW X5 benzin gaz 2007

8 500 EUR

07 Tet 19:59 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc 60 Automat.

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 10:55 Makina , Tiranë

Volvo xc 90 benzin gaz

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:19 Makina , Tiranë

Shizet

8 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 14:22 Makina , Tiranë

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 07:39 Makina , Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 10:21 Makina , Tiranë

Mercedes C class 250 Amg

11 111 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Jan 08:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLASS, AUTOMAT, 2007, BENZIN/GAZ.

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:08 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 20:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:03 Makina , Tiranë

Toyota Highlander XLE AWD

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 16:27 Makina , Tiranë

Filtra uji

99 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 12:57 Makina , Tiranë

BMW X5 40d M

20 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 01:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz s 500 lungo benzin gas 2009 optik

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 10:22 Makina , Tiranë

merceds benz Okazionnn model A140 gaz benzin 2004.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 19:59 Makina , Tiranë

Okazion VOLVO XC-90(benzin-gaz)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo xc 90 benzin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione