okazion | Tepelenë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 18:49 ,

Shitet fugon Okazion

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 08:14 ,

Gaz benzin okazion mundesi ndrimi.

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 11:09 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 09:56 ,

Okazion!!!

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:38 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 14:23 ,

Shitet Jeep cherook

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 ,

W210 Okazion

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 09:57 ,

C200 compresor benzin gaz 2000 manual OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 17:20 ,

Mercedez benz cls 350 super full option 2012... okazion

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 19:55 ,

Mercedes Benz Vito 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 17:39 ,

Audi A6 2.5 tdi Avant okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 15:27 ,

Shitet golf 5 okazion!!!

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 21:19 ,

AUDI A4.2.0NAFT2012.Full.32.000km.12.000€

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 20:23 ,

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 12:44 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 16:15 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:50 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 10:20 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 12:05 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:34 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 17:31 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 16:14 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 07:05 ,

shitet 240 okazion vetem pak dit

5 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Sht 17:09 ,

Mercedes benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 14:31 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 13:58 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 19:36 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 15:49 ,

Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 okazion

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 13:13 ,

Toyota Yaris Automat

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 11:13 ,

Okazion Opel Astra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 10:01 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 00:29 ,

Honda CR-v

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 02:42 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:36 ,

Mercedes 290 dizel Okazion

1 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 18:39 ,

Okazion!!! Honda CR-V,Nafte,Klima,viti 2005!!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 11:15 ,

Okazion!!! Honda CR-V,Nafte,Klima,viti 2005!!!

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 11:21 ,

Okazion golf 4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 10:29 ,

OKAZION Shitet ose NDRROHET me 6+1 bezin gas

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 12:17 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 11:00 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 19:06 ,

Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:22 ,

Okazion

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione