Tepelenë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tepelenë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:49 ,

nderohet bmw benzin gaz me makin me naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

MERCEDES BENZ CLK320 -07 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 13:28 ,

C class C 300

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 17:28 ,

shitet opel vectra 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 00:02 ,

audi a6 benzin gaz 1.8 turbo ose ndrohet me makin me naft

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 18:49 ,

Shitet fugon Okazion

400 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 08:14 ,

Gaz benzin okazion mundesi ndrimi.

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 11:09 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 09:56 ,

Okazion!!!

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 02:00 ,

SHITET RENO CLIO

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 10:48 ,

RENO CLIO 1.5 NAFTE

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 00:21 ,

Alfa romeo 156 sportwagon

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:38 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 18:29 ,

Shitet Opel Vectra 2007 2.2 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 17:29 ,

Shitet Mazda

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 16:46 ,

KIA RIO

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Pri 14:45 ,

W124 e320

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:28 ,

Fiat Bravo

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 17:14 ,

tepelen

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 14:23 ,

Shitet Jeep cherook

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:03 ,

Jeep

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 11:01 ,

SHITET MERCEDES-BENZ

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 16:02 ,

shitet per pjes Audi A6

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Pri 18:12 ,

Opel Vectra 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 16:11 ,

Sprinter vip bus

26 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 14:28 ,

Shitet motorr

520 LEK

Viti: 2001
30 Mar 10:38 ,

Ford galaxy

130 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Mar 16:49 ,

Dogan e paguar

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 18:59 ,

yamaha

500 LEK

Viti: 2005
20 Mar 18:57 ,

Hyundai Getz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 18:12 ,

Merkel.al

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 11:19 ,

C 300

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 01:13 ,

Range Rover

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 19:54 ,

Mercedes w210

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione