Skrapar | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:51 ,

ML320 4matic

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 ,

Okazion Opel Corsa

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 21:28 ,

Per arsye emigrimi

4 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 19:09 ,

Shitet arsye mos perdorimi

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 20:30 ,

Toyota land cruiser

4 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:44 ,

Parakolp ml270

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 18:15 ,

Mercedes C230 benzin+gaz

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 13:12 ,

Mercedes benc sprinter 2008 dogan e paguar 7400€

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 16:33 ,

Shitet w124 super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 16:01 ,

W124 super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:00 ,

OKAZION l 200

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 13:12 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:38 ,

Ford Fusion Okazion��

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 22:56 ,

ford fokus

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:08 ,

Opel Astra .1.9 Nafte.3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:57 ,

Golf4

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 09:37 ,

mitsubishi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 18:19 ,

Benz w124

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:25 ,

Foristrad

250 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 11:08 ,

Toyota

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 19:52 ,

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Dhj 16:41 ,

Shitet Fiat Punto 2008

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 21:28 ,

Mini Cooper ClubMan -09

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:37 ,

Shitet Autobusi cmimi diskutueshem

1 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 00:02 ,

Benz 270

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 09:25 ,

Opel frontera

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 12:12 ,

Audi A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 17:32 ,

Shitet Mitsubishi L200 me 4×4

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 19:41 ,

Toyota RaV4

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 16:02 ,

Shitet Audi A4 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 13:46 ,

Peugeot 206 Benzin/Gaz

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 22:14 ,

qashqai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Korr 19:32 ,

Frigorifer

20 000 LEK

30 Korr 12:16 ,

LAND ROVER DISCOVERY 2.5 naftë

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 13:49 ,

Shitet C Class

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 21:08 ,

Shitet Makine Land Rover Discovery TD5

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 15:35 ,

Okazion!!

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 14:59 ,

Shitet Mitsubishi L200

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 00:30 ,

Shitet Audi A4 1999

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 00:02 ,

Seat

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione