Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina audi | Shkodër | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina audi,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina audi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:12 Makina , Shkodër

Audi A3 S-Line Manuale 2.0 Nafte Quattro 2009 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:52 Makina , Shkodër

Audi a6 3.0 quattro

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 Makina , Shkodër

SUPER GJENDJE !!! 0676369444

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:56 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback 1.9 naft ekonomike top e shpejt 08

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:12 Makina , Shkodër

Audi A4

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 Makina , Shkodër

SHITET SUPER GJENDJE 0676369444

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:46 Makina , Shkodër

Audi A5 S-Line 2.7 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:02 Makina , Shkodër

SHITETTT SUPER GJENDJE 0676369444

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 14:01 Makina , Shkodër

Audi A8 4.0 W8 I BLINDUAR Security Armored VR7/VR9

109 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 13:46 Makina , Shkodër

Audi A8 6.3 W12 I BLINDUAR Security Armored VR7/VR9

133 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 02:41 Makina , Shkodër

AUDI A8 4.2 DIESEL

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 18:32 Makina , Shkodër

Audi Q7 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 17:40 Makina , Shkodër

Audi a6 quattro 3.0 automatik

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 22:04 Makina , Shkodër

Shitet Audi A6 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 20:20 Makina , Shkodër

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 06:48 Makina , Shkodër

Audi q7

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 01:03 Makina , Shkodër

Audi A 4 star 1.8 benzin gaz full ekon.09.dogan top

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 00:42 Makina , Shkodër

0676369444

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 16:51 Makina , Shkodër

Shitet audi a8 me look s8 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 16:02 Makina , Shkodër

Audi a6 3.0 nafte

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 10:56 Makina , Shkodër

SHITET !! SUPER GJENDJE !! 0676369444

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 15:33 Makina , Shkodër

SHITET SUPER GJENDJE !!!! 0676369444

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:13 Makina , Shkodër

SHITET SUPER GJENDJE !! 0676369444

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 21:04 Makina , Shkodër

4700

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 13:17 Makina , Shkodër

SHITET SUPER GJENDJE 0676369444 !!!!

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Nën 15:58 Makina , Shkodër

SHITET 0676369444 SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 19:07 Makina , Shkodër

Audi q7 4.2

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 20:13 Makina , Shkodër

Shitet Audi A6 S-Line

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 13:19 Makina , Shkodër

Audi A6 3.0 diesel

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 22:07 Makina , Shkodër

Audi

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 23:50 Makina , Shkodër

Audi A6 3.0 TDI Quattro 245 HP

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 20:31 Makina , Shkodër

Audi a8 4.2 nafte

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 10:09 Makina , Shkodër

AUDI A5 SPORTBACK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:43 Makina , Shkodër

AUDI A8 4.2 QUATRO BENZIN-GAZ

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 10:56 Makina , Shkodër

OKAZION! Audi A3 2.0 TDi Sport back Automatike

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 00:23 Makina , Shkodër

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 22:33 Makina , Shkodër

Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 10:52 Makina , Shkodër

AUDI RS-Q8 ����

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina audi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione