Polo | Shkodër | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori , ose vendndodhje Shkodër , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:17 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:00 ,

VOLKSWAGEN POLO OKAZION 1800€ VETEM SOT

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:58 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:43 ,

Vw polo 1.4 Dizel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:10 ,

Polo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:54 Dyqani ,

��VW POLO 1.4 OKAZION!

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 00:02 ,

Polo 1.2 nafte me dogane te paguar

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 23:29 ,

Injektor vw polo motor 1.6 TDI viti 2011

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 10:37 ,

Polo 1.3 benzin+gaz

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 02:28 ,

SUPER FULL EVO 2009

8 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:08 ,

Mercedes-benz gaz benzin

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 20:27 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 09:45 ,

Shitet VW POLO

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:18 ,

Polo

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 17:49 ,

Shitet polo 2007

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 19:08 ,

Polo 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 14:56 ,

polo

10 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 08:36 ,

volkswagen polo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 14:33 ,

Okazion Audi A3 Shitet Nderrohet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 11:29 ,

polo 1.2

2 200 EUR

03 Jan 18:56 ,

OKAZION!!! Vw polo 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 12:29 ,

Polo 2009 benzine gaz 1.4

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 20:27 ,

Polo 1.2 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 23:31 ,

Polo 1.6 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 13:26 ,

OKAZION!!! VW Polo 1.2 benzin 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 10:54 ,

POLO

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:47 ,

polo

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 16:56 ,

Vw Polo 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 10:03 ,

polo

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 20:58 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 20:22 ,

Polo 1.2 benzin

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 15:32 ,

POLO viti 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 16:42 ,

VW Polo benzin

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo Polo polo polo polo Polo Polo Polo

Në fillim