Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMw | Shkodër | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMw,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMw Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:01 ,

SHITET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

Bmw seria 3

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Pjes per.Benz audi bmw

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:38 ,

Bmw x5 3.0i

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:27 ,

Bmw automat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:42 ,

BMW X5D 3.0 Diesel 2011 M Package 229,000 KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 ,

BMW X5D 3.0 Diesel, viti 2011 M Package 230.000 KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:07 ,

BMW X5M PERFORMANCE INDRIVIDUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Qer 11:33 ,

CL 5000 v8 biturbo amg line Super full Mundesi Nderrimj!!!!

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:33 ,

Shitet CL 500 v8 BiTurbo Amg Full opsion Okazion !!!

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 09:46 ,

Okazion!!! Super BMW 525 e ardhur nga Gjermania.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 21:35 ,

Bmw automat

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 20:53 ,

BMW 750i

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 17:08 ,

Shitet ose nderrohet / 0673234353

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 08:50 ,

Mercedes benz C220 2008

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 07:07 ,

Mercedes s320

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Qer 15:23 ,

Shitet Land Rover

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:20 ,

BMW X5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:47 ,

BMW SERIA 5

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 14:45 ,

SHITET BMW 320 X-DRIVE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 11:49 ,

SHITET BMW 530D Okazion 3300 Euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 08:31 ,

BMW

11 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 06:07 ,

shitet

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 13:08 ,

BMW

11 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 13:24 ,

BMW

11 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 17:31 ,

BMW

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 10:54 ,

shitet ose ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 08:05 ,

Bmw 320. Diesel. Manuale. Fund 2002. Perfekte

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 14:36 ,

BMW 730d

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMw | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Makina | Ford | Fusion
  • bmw në kategorinë Automjete
  • Bmw në kategorinë Makina | Toyota | Avensis
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | Z8 | Z-modele
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | 125 | Seri 1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione