Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shkodër | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:38
Linku:
,

ML 320

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 14:22
Linku:
,

rental

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 00:07 ,

Saturn

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:07 ,

Ford Focus

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

MERCEDES A180 CDI-AUTOMATIKE

3 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:07 ,

Citroen C4

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:07 ,

C Class

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 ,

Vw Volkswagen Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 ,

Seat Arosa

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:07 ,

KIA PICANTO

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:04 ,

Peugeto

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Lancia Musa

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

Shitet/Nderrohet E Class 270 Automat

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:43 ,

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Shitet

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:38 ,

c class me motorr evo

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:32 ,

Peugeot 206 naftet e 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:32 ,

X5 Gaz-Benzine e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

Shitet

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:13 ,

OKAZION

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

OKAZION C Class 220 Automat 270km origjinale

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

VW Passat 2.5 SEL

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

VW Jetta 2013 (Passat) benxin + Gaz shum ekonimike

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

VW Golf 2.5 benxine + Gaz Highline shum i bukur

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:43 ,

Mercedes Benz C270 cdi

3 000 EUR

Dje 22:31 ,

SHERBIM KAROTREC 24 ORE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:31 ,

Sherbim karrotresArjani

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

OKAZION ML 320

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

VOLVO XC60 BENZIN~GAZ 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

TIGUAN 2012 2.0 TSI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

OKAZION Tiguan 2.0 TSI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07 ,

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:49 ,

Kamera Trupi , Kamera Makine DVR , Drita H7 LED

95 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:49 ,

Shitet sprinter 313 cdi 2.2 nafte

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:49 ,

Okazion !

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:40 ,

Golf 5 1.9TDI manual 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:40 ,

SHITET

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:40 ,

SHITET

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:40 ,

SHITET

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:40 ,

SHITET

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:37 ,

SHITET

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:31 ,

��OKAZION��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:22 ,

Shitet golf 5 viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

Golf 5 Plus 1.9nafte 3700€

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione