Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:10 Makina , Berat

URGJENT PER ARSYE EMIGRIMI VOLVO V 70 2500 EURO

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:50 Makina , Tiranë

Okazion urgjent: 3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49
Linku:
Makina , Durrës

E-class (super okazion)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:47 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

23 Mar 10:38 Makina , Berat

URGJENT PER ARSYE EMIGRIMI VOLVO V 70 2500 EURO

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 16:25 Makina , Dibër

Okazion mercedes c220 automatike

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 17:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 17:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz B Class 180

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:57 Makina , Durrës

mercedes 240

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Mar 20:04 Makina , Tiranë

Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:51 Makina , Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 01:38 Makina , Tiranë

OKAZION W203 CDI220 AUTOMAT 2450 EURO

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 20:54 Makina , Durrës

fiat 126

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Mar 19:32 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy maxi okazion

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 08:33 Makina , Durrës

Benzin gaz 2299 euro

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:28 Makina , Tiranë

Shitet urgjent 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:32 Makina , Fier

Shitet BMW urgjent / okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 18:42 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 08:33 Makina , Tiranë

❌️ SHITET URGJENT VW Passat❌

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë deri në 500 mijë lekë.

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej një makinë deri në 500 mijë lek të vjetra.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 22:39 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN X5 BMW SHITET URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 08:04 Makina , Durrës

urgjent sot 9000€ 0684458555 Vario 814 viti 2002

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 17:27 Makina , Fier

SHITET Ford fusion 1.6 nafte. OKAZION

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 10:58 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Pastrim Kimik “JUSRA”

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 21:21 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 21:01 Makina , Kukës

okazion shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 09:53 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:46 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 12:16 Makina , Durrës

Urgjent...

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 23:02 Makina , Durrës

mercedes w123

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 09:21 Makina , Tiranë

Porche Cayenne full GTS SPORT 2014 4.8 benzin OKAZION!!!!!

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 20:02 Makina , Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 22:51 Makina , Fier

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:09 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 12:52 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 10:33 Makina , Gramsh

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 17:14 Makina , Fier

E class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione