Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toyota yaris | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toyota yaris,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj toyota yaris Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Gush 22:10
Linku:
,

TOYOTA YARIS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:57
Linku:
Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:52
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:28 ,

Toyota Yaris 1.4Nafte 2010 , 1.4nafte 149.600Km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:11 Dyqani ,

Toyota 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:02 ,

Toyota yaris

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 ,

����OKAZION����

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:52 ,

Opel Meriva 1.6 Benzine Gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

Shitet Audi A4 portobagazh

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 ,

Shitet BMW 325i Benzinë Gaz

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

Shitet Fiat Bravo 1.9 nafte

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

Ford S Max me 7 ndenjese (Vende)

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

Fiat Punto 1.3 nafte multijet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:49 ,

Volkswagen Passat viti 2006, 6 +1 marsha

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:49 ,

Shitet Opel Meriva 1.7 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

Fiat Bravo 1.6 nafte viti 2008

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte shume ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 ,

Shitet Toyota Corolla

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 ,

Shitet Lancia Delta

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

Shitet Toyota Yaris viti 2009 1.4 nafte

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:04 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 ,

*TOYOTA YARIS 1.4(Nafte) SHUME EKONOMIKE✅Me Kodisjoner A\C✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:13 ,

Shitet Toyota Yaris

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:57 Dyqani ,

Shes Toyota Yaris 2007 5 Porta

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:54 ,

Toyota Yaris 1.0 benzin

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:48 ,

Toyota AUTOMAT 1.4 NAFT

3 869 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:48 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 169 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:03 ,

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2008 Gjermanie

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:51 ,

TOYOTA YARIS. VITI 2008. 1.4 NAFTE. SUPER GJENDJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 4500euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Daihatsu Trevis 1.0 Automat����City car Japan

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:12 ,

��������Toyota yaris 1.4 diesel automat 2009��������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:00 ,

SHITET YARSI 1.4 NAFTR VITI 2007 MANUAL

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:00 ,

TOYOTA YARIS automat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 ,

SHITET TOYOTO YARIS 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:24 ,

Shitet Toyota

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 ,

Toyota yaris benzinë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 ,

Toyota yaris 1.4nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:23 ,

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:47 ,

����BENZ C220 NAFTE AUTOMAT ZVICRA ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

��EVO 220 NAFTE AUTOMAT ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2008 ��������

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 ,

Toyota Yaris 1.3Benzine 2008 Manuale

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 ,

Daihatsu Trevis 1.0 2007����City car

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:41 ,

❗️Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike❗️

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 ,

Toyota yaris 1.0 benzin viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Toyota yaris 1.4 diesel 2006 klima

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toyota yaris | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione