Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:20 Makina , Tiranë

B class 200 cdi Zvicra���� 2015 Automat i sapo targuar

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Makina , Durrës

B class 200 cdi Zvicra����-2015 Automat Sapo targuar

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina , Berat

Shitet Mercedes A Class A160 Automatik viti 2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-JETA 2.0 NAFTE VITI 2005 LETRA PER 1 VIT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:57 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:36 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:29 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel / Blueefficiency / Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Diesel Blueefficiency Full Avangrade

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full Option

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Dieael / Automat / Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AVANTGARDE AUTOMAT NAFTE SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Durrës

Nissan Micra 2010���� Automat

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Makina , Kavajë

Mercedes A Class Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

***Okazionnn MB Benz C220 AUTOMAT -07 Super gjendjeee***

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Lushnjë

���� MERCEDES BENZ E KLAS 2015 AUTOMAT ☎️0695555588

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Makina , Durrës

Opel Astra

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Opel Corsa D

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Dyqani Makina , Durrës

A class

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 Makina , Shkodër

S Klass 350 2012 BlueTec Lungo

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:06 Makina , Berat

Okazion Mercedez Benz C class

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:53 Makina , Fier

Audi Q7 3.0 TDI 2014 Premium Plus Full Options!!

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

c class

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:37 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Makina , Fier

SHITET BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:22 Makina , Tiranë

S Presidencial

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Bmw 328 xd 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:20 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI:2008 NGA GJERMANIA

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:05 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 320 CDI 4 Matic EVO (211)

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Makina , Durrës

Nissan Juke 1.6 Automat Full

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:40 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:18 Makina , Tiranë

E CLASS 250 BLUTEC ����

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione