Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polo ne Shitje | Ofertat per Automjete ne MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për polo në shitje? Shiko njoftimet për polo nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej polo në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 4 në tregun me të madhë online - MerrJep.al. Kerko njoftime për polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al.Dje 23:43
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 06:40 ,

E220 blutec

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

C220 Cdi

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Mercedes Benz C220 Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:40 ,

Shitet & nderrohet vwpassat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:31 ,

audi a4 allroad quattro 3.0 Tdi ose ndrohet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:28 ,

Audi A8 4.2 Fsi me benzin me letra per 1 vit ..!

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:28 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:28 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:28 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:55 ,

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT AUTOMAT V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:22 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:22 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16 ,

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:25 ,

s350 benzin gas 245 hp super gjendje �� 0683509383

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:37 ,

Golf Benzin-Gaz 1.6

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 ,

Polo 1.4 Benzin Viti 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:43
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:43 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Land Rover Freelander 2 SD4 HSE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

A-CLASS 180 SPECIAL EDITION

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:19 ,

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:16 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:16 ,

VW Golf 6 Highline

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

BMW 520 D 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:16 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për polo në shitje? Shiko njoftimet për polo nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej polo në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 4 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për polo në Shitje


Shiko njoftimet për polo, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej polo ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per polo ne Shitje


Keni polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit polo shpejt dhe lehte.

  • polo në kategorinë Makina
  • polo në kategorinë Makina | Opel | Tigra
  • polo në kategorinë All Category
  • polo në kategorinë Makina | Lamborghini
  • Polo në kategorinë Makina | Toyota | Corolla Verso
  • polo në kategorinë Automjete
  • Polo në kategorinë Makina | Audi | A2
  • Polo në kategorinë Makina | Maserati
  • Polo në kategorinë Makina | Ford | Mondeo
  • POLO në kategorinë Makina | Seat | Altea

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione