Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasqyre e class | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasqyre e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pasqyre e class Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 22:59
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:51 Makina , Vlorë

MERCEDES E KLASS 220 CDI ✅️FULL OPTIONAL✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Makina , Durrës

Shitet ose mderrohet s class full opsione 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

mercedes-benz s350 l amg

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2014 SUPER FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:24 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:21 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:11 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDEZ S 350 DIESEL VITI 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:16 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C180 CLASS FULL AMG PAKET

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:06 Makina , Tiranë

Mercedez E class 350 Disel AMG Line 2014 full opsion shira

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:33 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 09:31 Makina , Tiranë

Mercedez benc

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 22:59 Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:25 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - S 350 L Presidencial LWB

48 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes E class

Viti: 2017
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 22:59 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Nën 10:40 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:36 Makina , Tiranë

BMW 750i FULLLL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 12:56 Makina , Tiranë

S class super gjendje perfekte super okazion

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 07:38 Makina , Tiranë

OKAZZZION S LUNGO

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 21:34 Makina , Tiranë

MERCDES BENZ E CLASS W212

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 10:46 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 05:43 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 12:52 Makina , Tiranë

Sapoerdhur Ml 350 4-Matic Bluetec Full option !!! Nderohet

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 11:23 Makina , Tiranë

Super s class okazionn nafte

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 10:24 Makina , Tiranë

Cklas elegance (super gjendje)

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 10:48 Makina , Tiranë

Okazionnnn S class 350 bluetec

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:04 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:55 Makina , Tiranë

C class W202

2 600 EUR

30 Sht 11:41 Makina , Tiranë

Super s class okazion

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:17 Makina , Tiranë

Okazion S class 350 bluetec super gjendje perfekte

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 18:26 Makina , Tiranë

Okazion S class 350 bluetec super gjendje

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 13:36 Makina , Tiranë

Okazion S class 350 bluetec super gjendje

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasqyre e class | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione