Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mini | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mini Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Gush 12:49
Linku:
Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:50
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 20:24 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:59 Dyqani ,

MIN COOPER S

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:58 Dyqani ,

MINI Cooper 1.6 S

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 Dyqani ,

Min cooper 1.4 Dizel

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:57 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:42 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:15 ,

Mini Cooper Clubman

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:03 ,

Peugeot 2008 1.4 Naftè viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:57 ,

Caddy

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:50
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:45 Dyqani ,

Mini Cooper S Countryman

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:45 ,

����Mini Cooper Clubman����

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Mini cooper clubman viti 2010 1.4 benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:18 ,

ML 320 CDI 4 MATIC

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Mini cuper 1.4 nafte viti 2006 ne super gjendje motorrike

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:31 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

33 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 ,

Golf 7 1.6

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:18 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:50 ,

MINI COOPER INOCENTI. VITI 1977. 1.1 BENXIN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:35 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 ,

Mini cooper s

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

makina me qera duke filluar nga 20€

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:36 Dyqani ,

MINI COUNTRYMAN S

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:02 Dyqani ,

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:22 ,

Vw Polo 1.4 Benzine + Gaz -08

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

MINI COOPER 1.6 BENZINE-GAZ

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:23 ,

GPS Mini

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 ,

MINI COOPER 1.6 BENZIN 2013 (184HP) FULL OPSION

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:03 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 ,

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione