Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz e clas 220 automat - Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Makina , 64

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz e clas 220 automat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47 Makina , Durrës

Audi A7 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

EVOQUE RANGE ROVER SAPO ARDHUR

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:03 Makina , Tiranë

BMW X5 40i SAPO ARDHUR

56 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 13:55 Makina , Durrës

Nissan Rogue 2.4 benzin motor i thjesht automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 10:08 Makina , Tiranë

Vw Volkswagen Tiguan 2.0 R Line Full Option

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:07 Makina , Tiranë

Audi A6 Full Option Sapo Ardhur ������������

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 17:57 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFTE FULL OPTION

8 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 17:57 Makina , Tiranë

AUDI A6 50TDI FULL OPTION����

42 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 09:58 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Touran Turan 1.6 NAFTE AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 AMG Packet Gaz/Benzine

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:41 Makina , Durrës

toyota benxi Gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:00 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 Nafte 7VENDESHE

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 13:51 Makina , Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK ����

31 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 DIESEL 2014 Quattro S - tronic

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz GL 350 BlueTec ( 7 Vendeshe )

24 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 18:23 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010 facelift model i ri

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 17:08 Makina , Tiranë

audi A4 Automat 2.0 naft

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 13:52 Makina , Tiranë

E Class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:02 Makina , Tiranë

Touareg

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina , Krujë

(U SHIT) Range Rover Vogue 4.4 Ardhur nga Zvicra ����

36 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 12:18 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 12:56 Makina , Durrës

Audi a3 automat s line

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 16:40 Makina , Fier

E Class 350 Bluetec

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 23:51 Makina , Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:21 Makina , Pogradec

Mercedez Benz E-clas 220 LOOK EVO

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 10:40 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 Nafte Automat

8 200 EUR

01 Korr 18:27 Makina , Tiranë

C clas 203

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 02:56 Makina , Korçë

Mercedes viti 2010 automat 200 cdi bluefic

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 09:32 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E350

25 Nën 21:11 Makina , Tiranë

Benz mercedez 220 automat nafte 2006 Tirane 0694760035

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:55 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 17:24 Makina , Tiranë

Mercedez benz c class C220 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 20:54 Makina , Tiranë

mercedez benz c clas 220 automat 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:46 Makina , Tiranë

Mercedez benz c clas 220 automat 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Shitet c class 220 automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 10:25 Makina , Durrës

✅C clas 204 shitet ose ndrrohet me makine me te vogel✅

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 11:26 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 21:43 Makina , Tiranë

Mercedez benz e clas 220 automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 03:40 Makina , Tiranë

✅ Mercedez benz e clas 211 220 automat ✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Makina , Durrës

Shitet mercedez Benz c clas 220

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz e clas 220 automat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione