Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:33 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:34 Dyqani Makina , Tiranë

Ford fiesta Automatike����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FIESTA 1.4 DIESEL”TITANIUM”2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:01 Dyqani Makina , Vlorë

Audi S6 4.0 Tfsi V8T

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:01 Dyqani Makina , Vlorë

Bmw X5. 3.5d M-Packet Individual

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:12 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA NAFTE 1.4 VITI 2007 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 09:48 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta viti 2009 motorr 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR /

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 18:08 Dyqani Makina , Kavajë

Range rover sport 5.0 svr

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 08:20 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 20:18 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Jan 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA, VITI 2009, MANUALE, MOTORR HDI 1.4 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 19:51 Makina , Elbasan

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Dhj 14:04 Makina , Elbasan

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 18:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 10:04 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:55 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:28 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4CC BENZINE GAZ

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 16:41 Makina , Elbasan

Ford fiesta OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:20 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4CC

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 14:20 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4CC NAFTE

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 20:35 Dyqani Makina , Tiranë

SHITUR FLM

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 09:35 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford Fiesta >ose nderrohet viti 2016 manual 1.5 nafte

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 20:27 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 09:42 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 09:07 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4CC NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 11:42 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 14:50 Makina , Fier

Okazion Ford Fiesta 2008 Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:15 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 01:15 Dyqani Makina , Kavajë

��⛔️⛔️E Shitur ⛔️⛔️��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 Dyqani Makina , Kavajë

��⛔️E Shitur⛔️��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione