Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:11
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350 (AMG LOOK) 2014 pa taks luksi

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

23 Mar 20:39 Makina , Durrës

okazioneee

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 22:58 Makina , Tiranë

Ford Fiesta S 1.6 TDCi -06

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 16:46 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.2 benzin -00

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 19:28 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.8 diesel -02

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 19:28 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 tdci -03

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:26 Makina , Tiranë

Ford Fiesta benzin -03

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 11:57 Makina , Tiranë

Ford Fiesta -92

800 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 14:03 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.2 benzin -98

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 19:22 Makina , Tiranë

Ford Fiesta "PERFEKTE"

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 12:08 Makina , Durrës

ford fiesta 1.2 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 20:02 Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 CV 5p Viti 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 12:19 Makina , Tiranë

Ford fiesta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 20:48 Makina , Tiranë

Okazion. Ford Fiesta 2004 1.2

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 14:30 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 diesel -05 GHIA

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 22:39 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.2 benzin sportive -99

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:56 Makina , Elbasan

Ford Fiesta -98

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Mar 13:27 Makina , Durrës

Ford fiesta

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Mar 17:04 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 nafte -02

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 09:11 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.8 dizel -00 shitet nderrohet

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 17:35 Makina , Tiranë

Ford Fiesta -98 AUTOMAT

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Shk 10:18 Makina , Pogradec

Shitet Ford fiesta me dogane te paguar

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 22:16 Makina , Tiranë

Okazion. Ford Fiesta 2004 1.2

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 19:09 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 nafte -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 18:24 Makina , Berat

Ford

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 19:03 Makina , Krujë

Ford Fiesta 1.2 benzin -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:45 Makina , Durrës

Ford Fiesta benzin -03

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 20:57 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.2 benzin -04

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 15:46 Makina , Shkodër

ford fiesto mini van viti 2000 naft me letra 2016

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 21:53 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 1.4 TDCI 04

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 18:43 Makina , Durrës

Ford fiesta 1,4 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 03:19 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 diezell 07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Jan 12:49 Makina , Lushnjë

Ford fiesta 1.4 nafte viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 20:26 Makina , Vlorë

ford fiesta nafte 00

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 12:53 Makina , Tiranë

Ford Fiesta benzin -97

150 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 02:02 Makina , Fier

Shes Makine Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Jan 14:17 Makina , Durrës

Ford Fiesta

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 12:18 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.2 BENZIN+GAZ -98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 17:54 Makina , Shkodër

Ford Fiesta dizel -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 12:25 Makina , Shkodër

Ford Fista 1.4 nafte -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 11:45 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 tdci OKAZION-07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 21:01 Makina , Tiranë

Ford Fiesta dizel -97

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 18:45 Makina , Kavajë

OKAZION Ford Fiesta -96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 14:33 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fiesta 1.2 -10

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 22:29 Makina , Tiranë

Ford Fiesta benzin -00

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 09:15 Makina , Tiranë

Ford Fiesta -03

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 20:12 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fiesta 1.3 benzine -99

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Dhj 11:09 Makina , Shkodër

Ford fiesta 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 12:20 Makina , Vlorë

Ford Fiesta benzin -97

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 13:18 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 nafte 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 10:30 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.2 benxine -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione