Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

13 Mar 21:41 Makina , Tiranë

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 21:39 Makina , Tiranë

✅FORD FIESTA OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:23 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 14:04 Makina , Tiranë

Kerkoj OKAZIONE! Blej Makina Te Te gjitha llojeve

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 13:07 Makina , Tiranë

Audi A6, Nafte, 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 10:16 Makina , Tiranë

Automat Bmw x1 2.0 Disel Xdrive23 4x4 2010

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 DIESEL 2014 Quattro S - tronic

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 09:23 Makina , Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:09 Makina , Librazhd

Ford Fiesta 1.2 gaz benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 21:31 Makina , Tiranë

Shitet X6M

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:29 Makina për kamping , Shkodër

Makinë Fast Food

7 800 EUR

12 Mar 16:05 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 10:52 Makina , Lushnjë

Supet Okazion Fiat Bravo

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:44 Makina , Fier

✈️��RANGE ROVER 2018 ✈️��

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 20:44 Makina , Fier

��S4 FABRIKE 135.000KM ✅

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 12:40 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:40 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2013 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 11:29 Makina , Tiranë

Fiat Panda 1.3 Multijet Nafte -15

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 22:59 Makina , Tiranë

✅FORD FIESTA OKAZION✅

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:39 Makina , Tiranë

Shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 00:55 Makina , Tiranë

C Class C300 AMG Line - Full Option

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 14:40 Makina , Vlorë

Ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:29 Makina , Tiranë

Ford fiesta 2013 1.4 impiant fabrike (7 l 100 km)

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 20:54 Makina , Durrës

fiat 126

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 19:38 Makina , Tiranë

✅❌ FIESTA 2008 MANUAL❌ ✅

4 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 18:42 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:24 Makina , Berat

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 09:33 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Hyunday Santa Fe 4 2.2 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 12:13 Makina , Tiranë

Shitet! Ford Transit 2009.

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR /

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 07:54 Makina , Tiranë

Shitet Ford B-MAX super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:36 Makina , Tiranë

Ford fiesta titanium

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 16:00 Makina , Tiranë

�� BMW 430d 250hp Convertible ��

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 15:07 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 20:03 Makina , Tiranë

✅❌ FIESTA 2008 MANUAL❌ ✅

4 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 12:54 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.5 nafte 2018

10 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 12:32 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 11:46 Makina , Durrës

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:50 Makina , Lezhë

S 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 15:48 Makina , Vlorë

SANTANA PS - 10 2.8 NAFTE 2008 7,500 EURO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 14:16 Makina , Gjirokastër

Okazion Ford Fiesta Sport

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:13 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 18:08 Dyqani Makina , Kavajë

Range rover sport 5.0 svr

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione