Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

21 Mar 08:59 Makina , Elbasan

Shes makine Ford Fiesta, benzine-gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:39 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009/2010

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:43 Makina , Vlorë

Audi A8L 4.2 Tdi

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:37 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:04 Makina , Fier

Ford Fiesta 2007 nafte

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:42 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 12:31 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 11:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 09:39 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 19 me goma

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:13 Makina , Tiranë

FORD FIESTA TITANIUM

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:29 Makina , Tiranë

CLK 280 Benzinë/Gaz

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:25 Makina , Kucovë

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta | SHITET | ARSYE MOSPËRDORIMI

100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Mar 15:48 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 10:18 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:18 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 204

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 10:03 Makina , Durrës

Super gjendje Ford Fiesta

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 22:57 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:57 Makina , Durrës

mercedes 240

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 19:16 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009/2010

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 17:57 Makina , Tiranë

AUDI A6 50TDI FULL OPTION����

42 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 17:49 Makina , Durrës

❌Passat 2.0 mafte automatik EXTRA FULL❌❌❌❌❌

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:50 Makina , Tiranë

Audi A6, 2.0 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 09:19 Makina , Fier

Mercedes-Benz C300

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:48 Makina , Korçë

Ford 1.6 nafte viti 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:22 Makina , Fier

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 17:41 Makina , Durrës

toyota benxi Gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:19 Makina , Elbasan

Ford fiesta

2 249 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:29 Makina , Fier

C 200 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 590 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Smart te ndryshem

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 16:18 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 15:19 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 13:51 Makina , Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK ����

31 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 15:22 Makina , Gjirokastër

Shitet pezho 206

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:38 Makina , Vlorë

TOYOTA RAV4 2.2D-CAT Automat

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 10:57 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 09:53 Makina , Tiranë

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 09:50 Makina , Durrës

❌ Okazion per pak dite Range Rover Sport 13.800€❌❌❌

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 09:43 Makina , Kurbin

FORD FIESTA 1.3 I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione