Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

25 Mar 02:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Automat 2012 ����

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 00:28 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Fiat Panda 1.3 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 16:29 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 13:13 Makina , Tiranë

A7 Sline exclusive quattro

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Bmw X3

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 08:00 Makina , Durrës

M-Benz GL350 4Matic Bluetec Super Gjendje 14300euro

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:23 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 20:23 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 18:23 Makina , Korçë

Mitsubishi Pajero 3.5 Benzine+GAZ Automat ✅

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Mar 17:13 Makina , Tiranë

BMW X5 40i SAPO ARDHUR

56 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Mar 14:43 Makina , Kavajë

Bmw seria 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 13:19 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C Class 230 Kompressor ����✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:52 Makina , Tiranë

Shitet Fiesta Ford Super Ekonomike

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 10:23 Makina , Durrës

Kerkoj makine B+Gaz si me poshte

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 08:22 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Korçë

Mercedes-Benz w212 2015

500 EUR

23 Mar 08:09 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 01:14 Makina , Fier

Shitet ford fiesta 2010

3 900 EUR

23 Mar 00:51 Makina , Durrës

shitet slk cabrio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 00:45 Makina , Durrës

Kerkoj makine b+gaz mbi 2004-5

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:37 Makina , Tiranë

Sapo targuar ����Mercedes Benz w203 Portobagazh

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 13:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 2010 Benzin Gass

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 11:13 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Thema 3.O Nafte 7900 Euro

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:35 Makina , Durrës

Super okazion

4 400 EUR

21 Mar 12:37 Makina , Kurbin

Mercedes E270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 10:21 Makina , Tiranë

Shite Ford fiesta 1.4nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 08:59 Makina , Elbasan

Shes makine Ford Fiesta, benzine-gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:39 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009/2010

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:43 Makina , Vlorë

Audi A8L 4.2 Tdi

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:37 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:04 Makina , Fier

Ford Fiesta 2007 nafte

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione