Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 09:50
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:43
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

30 Mar 20:06 Makina , Tiranë

❌Range Rover Evoque SD4 2.2 Dynamic FULL ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:58 Makina , Elbasan

Fiat bravo 1.4 t-jet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:58 Makina , Elbasan

Toyota yaris 1.3 benzine viti 2008 ardh nga zvicra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:51 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:38 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 nafte tdci

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 18:55 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta viti 2009 motorr 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:17 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 17:20 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic FULL ✅

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 15:36 Makina , Fier

Peugeot 3008 2.0 hdi viti 2013 okazion fulll!!!!

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 14:17 Makina , Tiranë

����Audi q5 3.0Diesel quattro S Line Liber sherbimesh����

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:14 Makina , Tiranë

���� VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 4MOTION Automatik����

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:06 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Cayenne 3.6 Benzine Panorama

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 13:56 Makina , Durrës

Shes nderroj bmw

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 13:30 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz GL 350 BlueTec ( 7 Vendeshe )

24 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 13:10 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.6 Naft Manual Titanium Gjermanie Fulle

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:41 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 12:20 Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 11:43 Makina , Vlorë

Nderrohet /Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 11:19 Makina , Kurbin

Mercedes Benz Ml350 (AMG LOOK) 2014 pa taks luksi

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 11:11 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ���� ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:02 Makina , Kavajë

ford fiesta

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 11:02 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 10:23 Makina , Peqin

ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:23 Makina , Tiranë

Shitet nderohet Vito ☎️

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:11 Makina , Tiranë

Vw Volkswagen Tiguan 2.0 R Line Full Option

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:50
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 09:32 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 08:59 Makina , Fier

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2009

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:44 Makina , Durrës

Shitet BMW 320D

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 08:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:32 Makina , Tiranë

Shitet fort fiesta

3 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 00:31 Makina , Tiranë

NISAN MICRA 1.2 BENZIN 120 MIJ KM

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 00:30 Makina , Tiranë

FIAT CROMA 1.9 NAFTE AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 00:30 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 00:30 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 00:28 Makina , Tiranë

Okazion vw passat cc 2.0 2010 AUTOMATIK

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:27 Makina , Tiranë

Blej Makina OKAZION

2 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 19:46 Makina , Durrës

Ford Fiesta Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 18:00 Makina , Korçë

❌SHITET SMART FOR TWO 1.0 ECO *BRABUS/AUTOMAT❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 15:01 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 14:36 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 14:33 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 13:27 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione