Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

makina ford fiesta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 11:41
Link:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic Automat ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Yesterday 20:22
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Yesterday 20:22
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Today 00:58 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 00:58 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 00:42 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 2.5 BENZIN+GAZ 2014 AUTOMATIK

15 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Today 00:42 Makina , Fier

C 300 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 00:42 Makina , Tiranë

GLE 350 4matic 2017 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 00:42 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:42 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:39 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.5 BENZIN+GAZ 2014 AUTOMATIK

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 00:39 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.4 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

20 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:36 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 00:36 Makina , Fier

HYUNDAI AUTOMATIK 1.6 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:36 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 NAFT 2015 FULL OPSION

11 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:32 Makina , Fier

A 160 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:32 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 690 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 00:32 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:32 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 00:32 Makina , Fier

AUDI A6 2.0 NAFT 2013 (S-LINE) FULL OPSION

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:29 Makina , Shkodër

•FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMATIKE•

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 00:29 Makina , Fier

FUSION PLUS AUTOMATIK 1.4 BENZIN 2008

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 00:29 Makina , Fier

SKODA FABIA 1.4 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 00:29 Makina , Fier

TOYOTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 00:26 Makina , Fier

GLE 350 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

36 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 00:14 Makina , Fier

CAYENNE 4.8 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:08 Makina , Tiranë

Shitet X6M

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Today 00:02 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 00:02 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 00:02 Makina , Fier

BMW X6 3.0 BENZIN 2011 FULL OPSION

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 00:01 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 00:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 00:00 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 00:00 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 00:00 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Yesterday 23:59 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 23:53 Makina , Durrës

ML 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:53 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 23:53 Makina , Fier

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:53 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFT 2013 SUPER FULL

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:53 Makina , Tiranë

AUDI A6 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION SPORT PACKET

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Yesterday 23:50 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Yesterday 23:50 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:50 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:50 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:50 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Yesterday 23:50 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:47 Makina , Lushnjë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Yesterday 23:47 Makina , Tiranë

AUDI A5 3.0 NAFT 2009 S-LINE 4x4

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:47 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

8 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Yesterday 23:47 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 23:47 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information