Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:12
Linku:
,

C class okazionnn

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40
Linku:
Dyqani ,

NISSAN MURANO 2011 SUPER FULL

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 21:08
Linku:
,

Range Rover Sport 2014 OKAZION

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 13:55
Linku:
,

Shitet Mercedez-Benz C43 biturbo 4matic

33 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 13:16
Linku:
,

BMW 740 iL 4.4 V8 American Version

9 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 01:12 ,

Makina me Qera Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:12 ,

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:12 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11
Linku:
,

CITROEN C5 Viti 2008 2.0 HDi 16V .Kambio automatike

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09 ,

Shitet ML 350 Bluetec 2012 Diesel

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:09 ,

Shitet Mercdes-Benz S Class 350 Nafte BlueTec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:09 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:05 ,

Shitet GOLF 5 GOAL 1.9 MANUALi vit 2006 ,ka 240.000 km.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:05 ,

Shitet Golf 5 Automat 1.9 Nafte e vitit 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-LINE TITANIUM PANORAMA -16

17 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:56 ,

E350 AMG 4MATIC 2015 FULL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:56 ,

Seat Altea XL Freetrack 4X4 AWD 4-motion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:47 ,

Shitet GlE e pa pardorur ne shqiperi

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:44 ,

BMW seria 5

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:39 ,

Smart forfour

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:36 ,

E klas avangard automat fulll letra paguara 1 vit kolaudim 2

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:36 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 ,

OKAZION RANGE ROVER SPORT BENZIN+GAS!!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32 ,

Audi 350000

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:32 ,

Suzuki Kizashi.2.4.B.Automat.11..����

5 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:32 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:29 ,

Sapoerdhur Ml 350 4-matic (2987 cdi) Mundesi nderimi

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:23 ,

Ford Focus 1.6 Ti-VCT Gaz Benzine 115 PS

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 ,

BMW 320 Dizel 1998 !!OKAZION 1.850€!! VETEM DISA DITE

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:18 ,

Okazion Mercedes Benz R Class

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:17 ,

*** AUDI A6 DIESEL QUATTRO AUTOMAT SUPER FULL***

5 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Vw passat 2.0 nafte viti 2006 okazion

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:15 ,

SKODA SUPERB 2.0TDi CR viti 2012

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:14 ,

Mercedez benz 220 motorr evo

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:14 ,

vw golf 5+ kamio automat 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

34 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:11 ,

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

❌OKAZION❌ Toyota Aygo 1.4 Naft

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:11 ,

✅ Ford Mondeo 2.0Tdci Automat ✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Range Rover Sport HSE 3.0 Naft Me Pano

29 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

Mercedes Benz 300 Bluetec Evo Nafte

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Ford Kuga 2.0 nafte . Automat 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:58 ,

BMW X5 viti 2014

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Volkswagen BEETLE 2.0 TDI AUTOMAT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:56 ,

BMW X5 30D X-DRIVE EURO 5 8G TRONIC PRODHIM ����

17 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:53 ,

BENZINE GAZ AUTOMAT Model 2009-2011Super ekonomi ne gaz

5 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:51 ,

B-CLAS Model 2009-2011 BENZIN GAZ SUPER EKONOMIK NE GAZ

5 135 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:51 ,

BENZINE GAZ AUTOMAT Super ekonomike Model 2009-2011

5 139 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:50 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:50 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione