iveko | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

20 Nën 09:14 ,

Daewo lublin fugon mallrash pa letra motorr iveko

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 15:47 Dyqani ,

Shitet mikrobuz Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 09:10 ,

Iveko

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 08:46 ,

Fiat iveko

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim