Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

honda jazz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe honda jazz,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj honda jazz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:16 ,

AUDI A8

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 ,

Honda jazz Automatike,2008 1.4 benzine-gas!

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:53 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Honda Jazz gjendja 10/10

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:11 ,

���� Honda-Jazz ���� ��E sapo targuar��

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:04 ,

SHITET HONDA JAZZ VITI 2006!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:42 Dyqani ,

Shitet Honda Jazz 1.2 benzine-gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Dyqani ,

Honda Jazz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:19 Dyqani ,

Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:01 ,

SHITET HONDA JAZZ

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 23:32 ,

Honda Jazz 1.2 Okazion

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 11:12 ,

Honda Jazz benzin/gaz 1.4 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 10:40 ,

SHITET HONDA JAZZ

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 10:12 ,

Honda Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 10:12 ,

Honda Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 10:49 ,

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 00:29 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 00:19 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 19:12 ,

Honda jazz

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 22:56 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Gush 22:33 ,

Honda Jazz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 13:14 ,

Okazion Automat Viti 2011 U SHIT FLM MERRJEP

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:48 ,

��Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:18 ,

Honda

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 12:17 ,

Honda jazz 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 20:55 ,

Hona jazz

693 343 366 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 10:14 ,

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 11:30 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 16:03 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 09:53 Dyqani ,

Honda JAZZ

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 09:48 ,

Honda jazz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 20:43 ,

Shitet honda jazz 2003

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 08:21 ,

����Honda jazz viti 2010����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 19:28 ,

SHITET HONDA JAZZ 2006!

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:18 ,

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:37 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 09:27 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 09:27 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2013,GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 18:45 ,

Honda jazz viti 2010 1.4 benzine

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 11:44 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 06:36 ,

Honda Jazz

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj honda jazz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione