Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf plus automat viti 2006 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf plus automat viti 2006,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf plus automat viti 2006 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMAT - 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Makina , Shkodër

Golf 5 Plus AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:06 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 DIESEL AUTOMAT 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 Makina , Tiranë

��BENZIN GAZ SAPO TARGUAR��0684733356

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS,1.9 NAFTE,2006,AUTOMAT,5499 EURO

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 16:23 Makina , Shkodër

Golf 5 Plus AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Golf Plus 2006 Automat Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 22:48 Makina , Tiranë

1.9 Naft Automat 2006

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 19:27 Makina , Tiranë

Shitet super gjendje

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:01 Makina , Tiranë

okazion 4000 euro vetem pak dite

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:17 Makina , Elbasan

Golf 5 Plus Automat!

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 18:01 Makina , Tiranë

Golf Plus Automat Nafte

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 11:27 Makina , Shkodër

Golf plus / AUTOMAT / 2006 / FULL / ME DOGAN

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 11:28 Makina , Tiranë

Golf 5 Automat 200 naft viti 2006

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 09:50 Makina , Tiranë

Golf 5 plus 1.9 nafte. Automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 19:32 Makina , Tiranë

Golf Plus Nafte 1.9 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 22:34 Makina , Tiranë

VW Golf 5 plus Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 22:13 Makina , Tiranë

VW Golf 5 Plus Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 15:15 Makina , Tiranë

Golf plus. Viti 2006. Automat 1.9 diesel, dritat full led, x

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:57 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:00 Makina , Tiranë

Golf plus super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 15:45 Makina , Elbasan

GOLF V BENZINE GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 14:38 Makina , Shkodër

Golf plus

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 12:09 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN+GAZ VITI 2006 NGA ZVICRA

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 20:53 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:00 Makina , Tiranë

Golf plus Nafte 1.9 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:43 Makina , Tiranë

Shitet VW Golf Plus

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 23:08 Makina , Tiranë

OKAZION!! Golf + Automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 15:40 Makina , Tiranë

Golf plus Automat 2.0 Naft

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 09:40 Makina , Tiranë

Golf Plus Viti 2006 Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:48 Makina , Tiranë

Golf Plus Automat Nafte Viti 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:34 Makina , Tiranë

Golf Plus Nafte Automat Viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:37 Makina , Tiranë

Golf Plus Nafte Automat Viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:37 Makina , Krujë

Shitet Golf Plus 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 21:58 Makina , Durrës

golf plus super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 18:41 Makina , Durrës

VW Golf plus super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 11:22 Makina , Kurbin

VW Golf plus 1.9

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 09:40 Makina , Tiranë

Golf plus 1.9 automat 2006 Ndrrohet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 22:30 Makina , Tiranë

Golf plus

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:05 Makina , Tiranë

Golf Plus Nafte1.9 Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 19:53 Makina , Tiranë

Golf Plus Nafte 1.9 Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 16:09 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 plus

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 16:26 Makina , Durrës

VW Golf plus

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:10 Makina , Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 15:24 Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF PLUS AUTOMATIC 2.0 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 10:53 Makina , Tiranë

Golf Plus Automat 1.9 Nafte

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 20:16 Makina , Tiranë

Golf plus AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf plus automat viti 2006 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione