Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf gt 6 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf gt 6,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf gt 6 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:31 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:53 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 07:34 Makina , Tiranë

Golf 5 2.0 tdi

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 13:19 Makina , Durrës

Golf 1.9 Naft GT Manual 2008 Gjermanie Fulle

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 11:56 Makina , Tiranë

AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP ������������

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 10:57 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 14:10 Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 12:21 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.9 SPORT 6 MARSHA SUPER EKONOMIK

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

HONDA SH125i ABS viti 2015

3 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 12:31 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 11:23 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 10:07 Makina , Lushnjë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:56 Makina , Tiranë

SHUTET GOLF 5 AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 16:14 Makina , Elbasan

Shiter Golf 5 Atomatik

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 10:18 Makina , Tiranë

BMW GT 530

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:44 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:19 Makina , Tiranë

Golf 5

4 500 EUR

06 Shk 15:15 Makina , Durrës

Golf 5 GT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:31 Makina , Tiranë

Andi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 10:42 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 1.9 6 marsh

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

26 Dhj 16:43 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 11:56 Makina , Fier

C class w204 automat

6 800 EUR

08 Dhj 19:51 Makina , Durrës

Shitet golf 5 modeli gt sport 1.9 naft

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 10:40 Makina , Elbasan

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:40 Makina , Tiranë

Shes makinë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 16:44 Makina , Has

Shitet Vw Golf 5 Gt 1.9 TDI sport 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 18:22 Makina , Tiranë

VW GOLF V

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 19:05 Makina , Korçë

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf Gr

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:15 Makina , Pogradec

Golf

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf gt 6 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione