Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:15
Linku:
,

GOLF 4 1.9tdi ❌️1800€❌️

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:51
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 18:25 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

Kapak Bagazhi Golf 4

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

�� Bmw 750i ��

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 ,

Volkswagen Caddy

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:21 ,

SHITET Volkswagen Tiguan 2011 2.0 Benzin 4Motion

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:16 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:13 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:10 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:07 ,

B-CLASS Automat 2.0 nafte

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:07 ,

VW Golf 6 Highline

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:07 ,

BMW 520 D 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:07 ,

S-CLASS 3.5 BENZIN/GAZ

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:07 ,

Audi A3 Sportback

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 7 VENDESH

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

VW GOLF 5+ 1.9 AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

AUDI Q7 2008 sapo ardhur nga ZVICRA ��������

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

audi a6 quattro 2010 full options

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

SHITET GOLF 4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:58 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Piaggio
  • Golf 4 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • golf 4 në kategorinë Automjete
  • golf 4 në kategorinë Makina | Opel | Insignia
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Hyundai | i10
  • golf 4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Lupo
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Nissan | King Cab
  • golf 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione