Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gaz,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzin gaz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:04
Linku:
,

Mercedes-Benz c200 benzin gaz kompresor

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27
Linku:
,

OKAZION-VITI 2011-AUTOMAT-BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:51
Linku:
,

Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 13:24
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:14 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:13 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:13 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:13 ,

shitet

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 Dyqani ,

Okazion Audi Q5 Benzin+Gaz -2014!!

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Dyqani ,

Vw Fox 1.2 benzin gaz 2005

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz 2009 - 3300€ diskutushem

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 Dyqani ,

VW Golf 6 1.6 benzin gaz 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:02 ,

Honda hrv 1.6 benzin gaz 4x4 viti 2001 super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:02 ,

Porche Cayenne 3.6 Benzin 2011 - Cmimi 20.000€ diskutushem

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 ,

Shitet Mercedes Benz 2.4 GAZ BEZIN .DHE NDRRIM

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:00 ,

VW Polo 1.4 benzin gaz 2010

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

Shitet Bezin Gaz 2.4 Dhe Ndrrim

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 ,

Volzvagen caddy BENZIN GAZ Sapo Ardhur 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:47 ,

Shitet nderroet honda odiseya

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:47 ,

Mazda triumbe

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:44 ,

S-CLASS 3.5 BENZIN/GAZ

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 ,

Golf 5 Benzin Gaz 2007 Me Dogan 3999€ i diskutueshem

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

Citroen C4 Automat 1.6 Benzin Gaz 3300€ i diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

Shitet Volkswagen Polo 1.4 Benzin Gaz

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:44 ,

Shitet + Nderohet VOLVO XC 60

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 ,

Shitet Audi Q5 ne super gjendje Akull….

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

S 550 4 matic full full

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

��OKAZION-Q5 Super Full ��

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:34 ,

BMW seria 5

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

Shitet e class coupe 220 cdi gjendje perfekte !!

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

Audi Q5 Gaz Benzine 20 shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:27
Linku:
,

OKAZION-VITI 2011-AUTOMAT-BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 ,

C300 2012 120.000KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:27 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:27 ,

9.200€ I Padiskuteshem C300 2012 200.000KM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Suzuki Kizashi.2.4.B.Automat.11..����

5 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 ,

Okazion Benzin -Gaz X5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 ,

Mercedes Benz c-class

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:26 ,

DOGDE RAM 15 000 EURO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 ,

VOLVO XC60 VITI 2013 BENZIN 3.0 AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

TOJOTA.JARIS. BENZIN-GAZ.MANUAL.VITI 2009.SUPER EKONOMIKE

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:23 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

Shitet nderrohet Nissan Pathfinder automatik benzin gaz

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:23 ,

Shite citroen c3 Picasso 2010 1.4 benz+gaz 3300 euro I disk

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:19 ,

Nissan Qashqai Benzin Gaz 2.0 Automat -09 ���� Me letra!

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

Evo - Benzin-gaz

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gaz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione