Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz se | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz se,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz se Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 13:03
Linku:
Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 16:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class Avantgarde 220CDI (w204) 2007 Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:16 Makina , Durrës

Okazion per kesh Ford Fiesta 1.6 benzin automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ. ML 350 BLUETEC SUPER

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:52 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Makina , Durrës

C-Class ����Automat 7G Tronic, Benzin 230 V6����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

����FORD KUGA 2.0TDCI TITANIUM S 4WD SUPER FULL

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CL 63 AMG BiTurbo

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Audi Q5 2014 3.0 tdi S-line !!! Vjen se shpejti

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:22 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:00 Makina , Shkodër

Mercedes 280 SE 1979

12 700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:51 Makina , Fier

Mercedes benz E 350

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ SEL 1982 NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

Mercedes benz eklas avangard

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:24 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:19 Makina , Krujë

Benz c klas benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:25 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 20:56 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 AVANGARDE I VITIT 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 17:11 Makina , Tiranë

R Class ne gjendje shum te mire 4999€

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 16:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class Avantgarde 220CDI (w204) 2007 Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Benz, model 204, Automatik, Blue Efficiency

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 11:56 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c klas 220cdi

5 100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 11:21 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S350 LUNGO

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 10:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ben z EQB 2022 260 Range 600KM

54 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 10:35 Makina , Kavajë

MERCEDES B200 BENZINE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 08:24 Makina , Tiranë

SHES A CLASS ELEGANCE NAFTE AUTOMAT 2007.

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 22:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C203

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 19:38 Makina , Pogradec

Mercedes Benz S300TD W116

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:32 Makina , Fier

Shitet Mercedes-Benz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 21:44 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Sht 17:36 Makina , Tiranë

Shitet GLE 350 2016

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 17:03 Makina , Tiranë

W203 200 EVO 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 13:03 Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:29 Makina , Berat

Okazion Benz Evo 2008

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 10:40 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 22:53 Makina , Tiranë

Shes

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 22:14 Makina , Tiranë

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 22:14 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz se | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione