Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benx | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benx,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benx Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:12 Makina , Tiranë

OKAZJON SHITET BENX 220 VITI 2001 ME LETRA 1350 euro

1 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

SHITET BEN 200 VTI 88 ME LETRA DER 31 DHJTOR

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:04 Makina , Fier

Mercedes-Benx C-200 Viti-2005 Benxin+Gaz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 Makina , Vlorë

Okazion Mercedes Benx C 220 avangarde i 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 23:04 Makina , Tiranë

Mercedes benx

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Sht 23:44 Makina , Shkodër

Mercedez

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 17:26 Makina , Tiranë

mercedes benx A class

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 09:23 Makina , Lezhë

mercedes

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 17:54 Makina , Vlorë

Sprinter 310. Shitet per arsye emigrimi

2 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 17:52 Makina , Berat

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 16:39 Makina , Tiranë

Benxin gaz benx 211 okazionnnn

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 15:11 Makina , Berat

Audi a4

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 08:52 Makina , Tiranë

Deimler Benx E-class 1964

18 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 12:22 Makina , Berat

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 19:42 Makina , Pogradec

Shitet mercedez benz

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 21:20 Makina , Berat

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 17:32 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benx

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 17:31 Makina , Berat

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 14:21 Makina , Berat

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 00:02 Makina , Tiranë

Mercedez Benx

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 16:09 Makina , Fier

Mercedes benx

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:45 Makina , Tiranë

Shes makine benx mercedez

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 12:36 Makina , Berat

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Korr 23:03 Makina , Fier

Benx

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Korr 10:18 Makina , Dibër

shitet makina

280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 17:06 Makina , Tiranë

Shitet - Mercedez Benz Portobagazh

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 16:50 Makina , Fier

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benx

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 21:53 Makina , Tiranë

Shitet makine mercedez benz

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:46 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx g .2003 me dok

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 15:28 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 16:08 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:52 Makina , Tiranë

benx

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 06:52 Makina , Tiranë

benx

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 13:38 Makina , Tiranë

benx

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 12:17 Makina , Fier

Mersedes benz E 270 sw

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 08:41 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benx

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 03:29 Makina , Tiranë

OKAZJON FORD MONDO VITI 2008 ME LTRA PER 1 Vit

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benx | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione