Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:48
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:22
Linku:
Dyqani ,

AUDI A4 PREMIUM PLUS ,(KAMERA+BLIND SPOT+KEYLESS ENTRY)

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:48
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:48
Linku:
Dyqani ,

Audi A4 2.0 TDI 2013 Quattro

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 01:38 ,

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:33 ,

Mercedes - Benz E200 CDI BlueEFFICIENCY ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 ,

E350 AMG 4MATIC 2015 FULL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:56 ,

PUNTO EVO 1.3 Multijet 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:36 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32 ,

Audi 350000

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:32 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 ,

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

34 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:08 ,

Range Rover Sport HSE 3.0 Naft Me Pano

29 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:50 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:50 ,

VW Golf 6 Highline

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 ,

BMW 520 D 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:50 ,

S-CLASS 3.5 BENZIN/GAZ

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:50 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:47 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Audi A4 2.0 (Turbo) quattro 211HP AUTOMAT - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28 ,

Audi a 4 automat 200 naft viti 2005 tel 0693029029 durres

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat (Mundesi nderrimi)

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

AUDI A4/2013/

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

C300 2012 200.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Dyqani ,

Audi a6 s6 4.2 benzin+gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Dyqani ,

E 300 benzin gaz i sapomontuar full

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

BMW 2009 BENZIN GAZ ITALJAN.FULLLLLLLLLLLLLLLLL

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:02 ,

Shitet SKODA FABIA 1.6 tdi

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

VW CADY BENZIN GAS VITI 2007 ME GJITHA DOKUMENTAT

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

Shitet Audi A4 viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:49 ,

Audi A4 Disqe

240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione