Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wolsvagen Golf 5 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolsvagen Golf 5 ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wolsvagen Golf 5 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Dhj 18:36 Makina , Lezhë

Golf Plus

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 17:09 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe 17 wolsvagen golf 5

260 EUR

22 Sht 10:20 Makina , Elbasan

Shitje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 20:34 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe Goma R15 Michelin

280 LEK

26 Shk 12:09 Makina , Tiranë

Wolsvagen Golf 5, 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 11:10 Makina , Tiranë

Touran 1.9 tdi nafte manuale

3 800 EUR

25 Sht 08:03 Makina , Tiranë

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 21:07 Makina , Tiranë

Mk5 1.4 GTSport Turbo&Supercharger 170HP

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 11:59 Makina , Durrës

Shitet Golf 5 OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 22:16 Makina , Durrës

Shitet Golf 5

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 09:13 Makina , Durrës

Shitet Golf 5

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:15 Makina , Durrës

Shitet Golf

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:04 Makina , Durrës

Shitet Golf

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 09:05 Makina , Tiranë

OKAZION WOLSVAGEN GOLF 5

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:24 Makina , Durrës

WOLSVAGEN GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 11:35 Makina , Tiranë

OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 09:59 Makina , Tiranë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 14:41 Makina , Tiranë

�� OKAZION ��

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 15:12 Makina , Tiranë

OKAZION

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 20:01 Makina , Durrës

Wolsvagen golf 5 ... 1.9 naft.. vit 2008...

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 14:45 Makina , Tiranë

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 20:34 Makina , Durrës

VW Golf 5 TDI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:16 Makina , Tiranë

VW Golf 5 TDI 1.9 Manual

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 16:48 Makina , Durrës

Wolsvagen

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 16:37 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus Automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 10:40 Makina , Tiranë

OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 17:05 Makina , Tiranë

OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 22:36 Makina , Tiranë

Wolsvagen Golf 5800 Euro

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 20:26 Makina , Korçë

Okaziooon Mercedes C180 benzin+gaz

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 15:19 Makina , Tiranë

OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 13:14 Makina , Kucovë

Okazion !! Shitet !! Wolsvagen Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:36 Makina , Tiranë

OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 22:42 Makina , Korçë

Wolsvagen Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 18:39 Makina , Tiranë

Makina me qera kalluci duke filluar nga 13e

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 10:50 Makina , Tiranë

OKAZION VW GOLF

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 16:40 Makina , Tiranë

Wolsvagen golf 5

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 12:03 Makina , Tiranë

OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 10:00 Makina , Tiranë

OKAZION VW GOLF

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 17:29 Makina , Tiranë

Okazion VW Golf 5 dizel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:52 Makina , Tiranë

OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 18:46 Makina , Tiranë

OKAZION VW GOLF

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 17:37 Makina , Durrës

Wolsvagen golf 5+

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 14:34 Makina , Tiranë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 14:08 Makina , Tiranë

OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 15:12 Makina , Tiranë

VW Golf 5 dizel -05

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 14:35 Makina , Tiranë

OKAZION VW Golf Plus -06

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 07:35 Makina , Tiranë

Okazion VW Golf -05

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolsvagen Golf 5 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione