Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Vw vende | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw vende,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw vende For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Jan 14:15
Link:
Makina , Sarandë

VW Sharan 2011 7 vende Super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Today 10:12 Makina , Tiranë

VW Touran OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:14 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:14 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 06:55 Makina , Tiranë

Renault clio 1.5 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

FORD TORNEO NAFTE 1.8 VITI 2007 I SAPO TAKSUAR NE SUPER GJEN

3 690 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:52 Makina , Tiranë

Touran����7 vende����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Yesterday 18:38 Store Makina , Fier

VW Touran 1.9 TDI AUTOMATIK

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:01 Makina , Durrës

VW Touaran

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Yesterday 08:16 Makina , Fier

VW Touran

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 21:52 Makina , Fier

Vw Touran 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:41 Makina , Berat

VW Touran Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:03 Store Makina , Durrës

VW TURAN NAFTE 1.9 MANUALE 6+R ME 7 VENDE VITI 2006 ME DOGAN

4 320 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 20:01 Makina , Tiranë

Shitet vw touran-nafte-automat-0676742990

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:15
Link:
Makina , Sarandë

VW Sharan 2011 7 vende Super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 12:39 Makina , Tiranë

VW Sharan 2.0 tdi

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 00:07 Makina , Tiranë

VW Wolkswagen Touran 1.9 TDI 2009,6+1 vende

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:00 Makina , Tiranë

VW Sharan 1.9 automat 6 vende sapoardhur

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 08:10 Makina , Durrës

VW SHARAN 2.0 BENZIN + GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:49 Makina , Tiranë

Renault clio 1.5 naft

2 500 EUR

27 Jan 23:05 Makina , Kavajë

Vw Caddy Maxi 2010 Benzin Gaz 4+1 Vende —->6999€

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 22:38 Makina , Lezhë

Shitet vw volkswagen CADDY

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 13:48 Store Makina , Vlorë

Volkswagen Touran 2004 �� AUTO PENTA ��

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:23 Makina , Tiranë

Honda Pilot , Automat - FULL EXTRA - SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Jan 08:56 Makina , Durrës

Mazda cx-9 viti 2008

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 09:46 Makina , Elbasan

Volkswagen Touran 2.0 naft AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 23:39 Makina , Dibër

Opel zafira 1.6 benzin gaz

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 16:13 Makina , Tiranë

VW Touran

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 14:51 Makina , Tiranë

Hyunday Santa Fe 4WD 2.2 Diesel

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 20:07 Makina , Shkodër

VW touran 1.9 Automat DSG

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 21:04 Makina , Shkodër

!! VW Touran 1.9 automatik !!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 08:18 Makina , Durrës

U SHITE Vw Sharon Automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 14:16 Makina , Durrës

Vw Touran Shitet 4100€

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 21:41 Makina , Shkodër

VW TOURAN 1.9 NAFTE 6+1 VENDE

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:50 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0 Super gjendje motorike dhe xhenerike

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 00:01 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 11:44 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT 7G

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:15 Makina , Sarandë

VW Pasat cc

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 09:02 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW Touran Automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 10:37 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran Super Gjendje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 00:53 Makina , Tiranë

Shitet VW Touran 2.0 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 16:21 Makina , Tiranë

R Class 320 (pa takse lluksi)

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 10:02 Makina , Tiranë

Touran ne shitje

60 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 17:18 Makina , Tiranë

Ndrohet/VW Touran 1.9 nafte 2007 6+1 Euro 4

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 17:13 Makina , Tiranë

Okazion vw Touran 6+1 Automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Nën 02:13 Makina , Tiranë

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 00:35 Makina , Tiranë

VW CADDY 1.6 TDI HIGHLINE FACELIFT FULL-11

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 06:57 Makina , Tiranë

SHITET VW SHARAN, VITI 2007, Automatik 1.9 6+1 Vende

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:09 Makina , Dibër

Shitet:

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 15:08 Makina , Tiranë

Shitet VW Crafter

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw vende | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information