Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo xc60 me nafte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Makina , 62

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo xc60 me nafte,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo xc60 me nafte Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:32 Dyqani Makina , Elbasan

VOLVO XC60 2.4 NAFTE

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo Xc60 ����

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 2.0 naftë 2016 AUTOMATIK

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D5 2.4 Nafte 2011

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D5 2.4 Nafte 2010

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Tiranë

XC60

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 10:57 Dyqani Makina , Vlorë

VOLVO XC 60 2012 �� AUTO PENTA ��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 10:27 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 (NAFTE)

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:03 Makina , Durrës

Volvo xc60

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 11:49 Dyqani Makina , Durrës

Volvo XC60 2.4D D4 AWD R-Design Zvicra ����

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 13:08 Makina , Tiranë

Volvo XC60

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 20:15 Dyqani Makina , Durrës

Volvo

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 11:50 Makina , Fier

Shitet Volvo XC60

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 10:50 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 R DISENGO 2.4 D5 VITI 2012 SUPER FULL OPSION

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 19:04 Makina , Tiranë

Okazion 3 dite�������� volvo xc60

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:03 Makina , Tiranë

Volvo xc60 okazion

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 09:05 Makina , Tiranë

Okazion 3 dite�������� volvo xc60

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 13:49 Makina , Tiranë

Volvo XC60 Nafte 2.4 D5 R Disengo Viti 2012 Super Gjendje

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 17:05 Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.4 Nafte

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 07:44 Makina , Tiranë

Volvo xc60 . 2.4 nafte . Automat 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 21:45 Makina , Shkodër

Makina

24 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 17:56 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:24 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 14:07 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 10:15 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Volvo Xc60 ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 18:01 Makina , Tiranë

Volvo XC60

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 22:29 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 00:34 Makina , Fier

Volvo Xc60 .2.4 nafte . Automat .2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 13:01 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 00:46 Makina , Fier

Volvo Xc60 .2.4 nafte . Automat .2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 09:37 Makina , Tiranë

Volvo XC60 automat 2010 2.4 diezel R desing

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 19:03 Makina , Tiranë

Volvo XC60

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 15:39 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 9000 Euro I diskutueshem

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 15:54 Makina , Durrës

Volvo XC60 2.4 Nafte

12 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 12:42 Makina , Tiranë

OKAZION VOLVO XC60 9500 EURO

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 12:42 Makina , Tiranë

OKAZION VOLVO XC60 9500 EURO

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 17:45 Makina , Durrës

VOLVO XC60 R DESIGN -Mundesi nderrimi

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 21:08 Makina , Tiranë

XC60 super gjendje OKAZION

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 23:54 Makina , Tiranë

XC60 super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 19:39 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 11:15 Makina , Tiranë

OKAZION- Shitet makine fuoristrade VOLVO XC60 -20,000Euro

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 15:50 Makina , Shkodër

VOLVO XC60, NAFTË AUTOMAT 2017

31 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Pri 15:27 Makina , Tiranë

Vw Tiguan 2.0 tsi gaz 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 21:13 Makina , Durrës

Volvo xc60

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 00:46 Makina , Gjirokastër

Shitet volvo xc60

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 08:29 Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 NAFTE

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo xc60 me nafte | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione