Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Vel satis | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vel satis,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vel satis For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 18:21 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:31 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

31 Jan 18:29 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 09:08 Makina , Tiranë

"GLAUK " Rent Car Luxury S klass & BMW X6

66 EUR / monthly

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 09:07 Makina , Tiranë

Makina Me Qera ( Rental Car) X6 , X5 , M5 , M6 , CLS

55 EUR / monthly

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:48 Makina , Mat

MERCEDES BENZ: C CLASS 320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 20:28 Makina , Tiranë

Benz (204)

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 06:24 Makina , Tiranë

BMW 535D FULL OPTION +EKSTRA, pa taks lluksi

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 09:30 Makina , Durrës

Shitet Reno Vel Satis

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 19:55 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

Timon per W204

100 LEK

02 Sht 17:40 Makina , Mat

BMW X5 (PANORAMA)

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:29 Makina , Tiranë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 01:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320CDI

8 800 EUR

30 Dhj 08:29 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma Disqe 4x4 R15 R16

250 EUR Price Reduced

30 Dhj 08:29 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe R15 4x4

170 EUR Price Reduced

29 Dhj 00:37 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe R15 4x4

170 EUR

15 Dhj 04:53 Makina , Tiranë

Kia Sportage 1.7 Crdi

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 13:09 Makina , Tiranë

Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 08:09 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ: B CLASS-180 (panoramik) VITI 2011

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 22:35 Makina , Durrës

Okazion! Ford Fusion Plus, Titanium1.4 Benzine+Gaz 2009,

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 22:50 Makina , Tiranë

Mercedez C-Class

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:14 Makina , Durrës

Ford Fusion Titanium 1.4, Benzine+Gaz, Viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 14:48 Makina , Durrës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 22:53 Makina , Durrës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:32 Makina , Elbasan

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 15:57 Makina , Tiranë

Evo 280Benzine Gaz

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 05:30 Makina , Elbasan

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 18:08 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vel satis | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information