Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor te perdorur | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traktor te perdorur,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Traktor te perdorur Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:14 ,

���� Range Rover Evoque 2.2 SD4 Prestige ����

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:14 ,

Nissan Qashqai 2018 1.6Diesel Sapo ardhur

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

VW volkswagen tiguan 4motion

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:20 ,

Cla 250 2015 Full Opsional Mercedes Benz

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:05 ,

Shitet Vaj Agip Silblum i pa perdorur ne fuci i pa hapur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:22 ,

Ndërrohet me furgon Krafter/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 11:24 ,

SEAT IBIZA 1.4tdi

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 10:37 ,

Mercedes Benz B-Class Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 10:37 ,

Mercedes Benz B Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 09:21 ,

2600€ Opel Vectra OKAZION! 130.000 km

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 09:21 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 09:21 ,

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 09:21 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 23:29 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:13 ,

Piston

250 EUR

01 Korr 13:21 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:25 ,

Okazionnn ������ML 320 2008 4 Matic

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 01:15 ,

BMW 535D BiTurbo LOOK M FABRIKE

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 12:26 ,

Vw passat B7 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:27 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:29 ,

Citroen Jumper 2014 Frigorifer Okazion shitet ose ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:34 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:05 ,

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 06:38 ,

‼️Okazion‼️ EClas/ W212/212 Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 23:44 ,

Bmw 750xi

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 13:47 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 13:47 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traktor te perdorur | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione