Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota corrolla | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota corrolla,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota corrolla Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 23:19 Makina , Fier

Shitet Toyota Corrolla Verso

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:21 Makina , Korçë

Toyota

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 15:25 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Corrolla Verso

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 19:26 Makina , Vlorë

tojota corrolla

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 14:59 Makina , Tiranë

Toyota

4 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 15:52 Makina , Lushnjë

��Shitet Toyota Corolla, VITI 2005��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:32 Makina , Tiranë

Toyota Corrolla

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:06 Makina , Tiranë

❌shitet ❌ toyota corrolla 1.4 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 19:40 Makina , Tiranë

Toyota

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 01:14 Makina , Tiranë

TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT VITI 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:52 Makina , Tiranë

Shitet toyota corrolla

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 10:13 Makina , Tiranë

Toyota corrolla 1.6 XLI

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:39 Dyqani Makina , Fier

SHITUR Corrolla 1.4 nafte kambio automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 10:22 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Corrolla Verso 1.8 Benzine

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 09:47 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Corrolla Verso 1.8 Benzine

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 18:42 Makina , Tiranë

Toyota corrolla Autoshkolle

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 14:54 Makina , Tiranë

Toyota CORROLLA

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 11:58 Makina , Durrës

Toyota corolla 1.4 naft..kamio ..Automat..

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 19:48 Makina , Tiranë

Super okazion 3200 euro

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 18:23 Makina , Krujë

toyota corrolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Sht 14:26 Makina , Tiranë

Toyota corrolla 1.4

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 20:34 Makina , Tiranë

Toyota corrolla

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:05 Makina , Elbasan

toyota corolla verso ✅okazion✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:21 Makina , Vlorë

Shitet Toyota Corrolla Verso!!!

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 16:45 Makina , Tiranë

Toyota Corrolla Verso 2.0 Nafte me Targa viti 2004

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 13:01 Makina , Durrës

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:22 Makina , Kukës

Toyota

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 17:22 Makina , Tiranë

toyota corrolla

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 15:18 Makina , Durrës

Toyota corrolla kamje atomat motorri 1.4 naft

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 19:12 Makina , Tiranë

okazion

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:57 Makina , Fier

Shitet Toyota Corrolla 2.0 Nafte Turbo

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 05:51 Makina , Tiranë

Toyota corrolla verso

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 21:01 Makina , Durrës

toyota corrolla kambio automatike 1.4 naft

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 13:39 Makina , Durrës

Shitet toyota corrolla viti 2006 1.4 naft ne gjendje te mire

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:33 Makina , Tiranë

Shitet toyota corrolla

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 22:40 Makina , Durrës

shitet ose ndrrohet me toyota corrolla 1.4 nafte me + ose-

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 08:46 Makina , Tiranë

Toyota corrolla

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:35 Makina , Lushnjë

��SHITET:TYOTA COROLLA��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 12:07 Makina , Fier

Toyota Corolla

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 10:36 Makina , Krujë

Toyota corrolla

100 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 09:59 Makina , Durrës

Toyota corrolla verso 2.2 nafte 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 09:59 Makina , Durrës

Toyota corrolla verso 2.2 nafte 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 12:32 Makina , Tiranë

Shitet toyota corola verso

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 11:57 Makina , Durrës

toyota

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota corrolla | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione