Touran | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:52
Linku:
,

shitet Volkswagen touran 7 Vendesh

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:18 ,

Touran 1.9 Nafte Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:14 ,

VW Touran dizel 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:13 Dyqani ,

Shitet Touran 2.0 nafte automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:12 ,

Vw Touran 1.9 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 ,

Volkswagen touran 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:56 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI”UNITED”10

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:48 ,

Touran Automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Touran 2.0 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:46 ,

Touran 2.0 2008 Automat 6+1 Okazion

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:38 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:31 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Touran nafte 06

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:25 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 ,

SHITET Volkswagen Touran 2014(7vendesh)

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 ,

VW volkswagen Touran

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:46 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:46 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:41 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:37 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:36 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:32 ,

Touran 1.9 7 vensh Makina esht gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 ,

touran 2006 1.9 naf 3800€ U shit Ushit

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 ,

Touran 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:25 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:23 ,

Touran 1.9 Tdi .

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:14 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:06 ,

VW Touran 2.0 Me dogan Sapo Ardhur Nga Gjermania ‼‼‼‼

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

Okazion citroen c4 picasio 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

VW-TOURAN 1.9TDI����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:00 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:57 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 ,

Ford focus automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 SUPER GJENDJE����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:44 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione