Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon w204 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Makina , 363

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon w204,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Timon w204 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 amg line

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 14:25
Linku:
Makina , Tiranë

‼️SUPER W204 C180 Kompressor Avant-Garde AMG-Line‼️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 19:47 Makina , Durrës

S-Classe 320 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:34 Makina , Fier

BMW 320 2.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Fier

TIGUAN 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Fier

S 550 4MATIC 2015 MEGA FULL OPSION

43 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:31 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

12 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

c class

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:11 Makina , Kavajë

Mercedes-benz C250

9 500 EUR

Sot 16:53 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class 220 Nafte Full option

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

‼️SUPER W204 C180 Kompressor Avant-Garde AMG-Line‼️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:56 Makina , Elbasan

Okazion W204 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:32 Makina , Krujë

Benz C 220 CDI W204

6 990 EUR

Sot 00:05 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C300 4matic - 2013

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:04 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 amg line

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:49 Makina , Fier

Mercedes-benz c320 full options‼️

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:41 Makina , Durrës

SHITET C CLASS W204 SW 2012 BLUEEFFICIENCY 220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ���� ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:34 Makina , Vlorë

C-Class 220

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 17:28 Makina , Durrës

C Class 220d 2012 W204

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 15:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 15:01 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 14:25 Makina , Tiranë

‼️SUPER W204 C180 Kompressor Avant-Garde AMG-Line‼️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 16:31 Makina , Vlorë

BMW SERIA3 2009 3.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 13:42 Makina , Tiranë

Mercedes-benz c300

86 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 10:44 Makina , Lushnjë

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Kambio Automatike 200km

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:38 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:56 Makina , Elbasan

shitet mercedes benc viti 2008 luk 2012

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:55 Makina , Tiranë

C class ����

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 12:21 Makina , Fier

Mercedes-benz c320

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 10:57 Makina , Tiranë

Gjendje 10/10

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 00:17 Makina , Elbasan

Shitet C-class Mercedes Benz w204

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:04 Makina , Fier

Mercedes-benz c320

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 12:00 Makina , Fier

Mercedes-benz c-class 2009

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Bmw X3

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:56 Makina , Tiranë

Timon Mercedes-Benz W204

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 14:28 Makina , Fier

W204 full options okazion x 3 dit‼️

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 14:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz 200 CDI Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 09:23 Makina , Tiranë

W 204 amg package edhe ndrrim

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon w204 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione