Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon a | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon a,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Timon a Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 22:19
Linku:
Makina , Durrës

Audi a 3

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLASS 180 NAFTE 2005 KAMBIO AUTOMATIKE 2.0

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:37 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 Makina , Vlorë

MERCEDES E KLASS 220 CDI ✅️FULL OPTIONAL✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:17 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:55 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:40 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Nissan Sentra 2016 Benz-Gaz

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:28 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML W166 Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:16 Makina , Durrës

E320 evo 2008 okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:51 Makina , Durrës

Shitet Nissan qashqai super gjendje Okazione

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Makina , Tiranë

Opel Zafira Automatic

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:16 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:34 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 Makina , Tiranë

Super �� Golf Automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 Makina , Durrës

Okazion BMW x5 Benzin Gaz 3.0 Panoram

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:19 Makina , Fier

E220 cdi Eleganc

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:02 Makina , Durrës

❌ MERCEDES - BENZ A 150 BENZIN -MODEL 2007 - AUTOMATIKE❌

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:19 Makina , Vlorë

��FORD FIESTA��

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Dyqani Makina , Durrës

Audi A8L

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:03 Makina , Durrës

A klas 180 CDI����Automat 7G Tronic,05/2006����

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Dyqani Makina , Tiranë

DAIMLER BENZ A180 NAFTE 2010 CC 2.0

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:18 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz A 180 CDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgarde Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Dyqani Makina , Tiranë

MB 180 A classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZIN GAS ME DOKUMENTE TE PAGUARA

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN/GAS VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD FOKUS 1.8 NAFTE VITI 2007 ME DOKUMENTE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 203 AUTOMAT 2.2 NAFTE VITI 2001 ME DOKUMENTA P

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2011 ME DOGANE NE SUPER GJEND

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SKODA FABIA 1.2 BENZINE/GAS VITI 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MANUAL 2.2 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MAZDA 3 NAFTE 1.6 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon a | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione