Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiguan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 14:18
Linku:
,

Shitet Tiguan 2tdi 2010 i sapotarguar

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:16
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:13
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:10 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:07 ,

�� Bmw 750i ��

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

ALFA

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:04 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Dyqani ,

Vw TIGUAN 2.0 tsi AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

❌SHITET A CLASS 180 CDI/VITI 2006/184.000km❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 ,

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

❌SHITET E350 cdi AMG-LINE *BLUEFFICIENCY*/VITI 12.2010❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 ,

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

ML 63 AMG

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:40 ,

Mercedes c 220 Avangard

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 ,

Shiter VW Tiguan 4MOTION

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:40 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 ,

Hyundai kupe

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:37 ,

Mercedes C 180 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:37 ,

Mercedes A 200 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:37 ,

Mercedes c 220

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:31 ,

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:25 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

Shitet / nderrrohet Tiguan 2.0 benzin

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

OPEL ����

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:24 ,

Volvo ���� 1.6 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

VW GOLF ����

4 400 EUR

Viti: 2009
Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Vw Touran ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:22 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

A6 3.0 TDI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2018 2,0 TDI

25 499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:22 ,

Mercedes Benz C220 Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4 X 4

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 ,

❌OKAZION❌ E220 CDI Avantgarde Automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 ,

Mercedes Benz B200 CDI Automat 2006 Mundesi Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:16
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:16 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:13 ,

s350 benzin gas 245 hp super gjendje �� 0683509383

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:10 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

Shitet @Nderrohet VW Tiguan Sport@Style 4Motion Automat

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

VW Tiguan Sport@Style 4Motion Automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:04 ,

SHITET/ NDRROHET ��C 280 4 matic ��

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione