Smart 600 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart 600,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart 600 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:06 ,

Okazion Smart 600 benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:26 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:22 ,

Ferrari california Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:08 ,

Shitet smart 600 AUTOMAT I PADISKUTUSHEM 0693585393

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:15 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:53 ,

Shitet Smart Automat 600 Benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 ,

Volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Makine

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:18 ,

Okazion Smart For Two

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:17 ,

Okazion Smart For Two

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:52 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Golf 4 1.9 TD-I (I e kuqe) i diskut.

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

Mercedes C 220 I VECANTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 ,

Polo automatike

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:13 ,

Okazion w212 E300 me gaz.Nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:59 ,

OKAZION JeeP Patriot 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:18 ,

Passat/pasat 1.8 gaz-benzin, automat ‼️

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:45 ,

Mercedes Benz C Class Coupe Benzin/Gaz Super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:45 ,

Audi A4 super gjendje 2.0 FSI

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:17 ,

BMW 640

1 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:28 ,

smart

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:18 ,

smart 600 cc benzin automat

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 13:59 ,

Polo 1.2 nafte viti 2012 manuale okazion

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 21:29 ,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 20:39 ,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 20:39 ,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 20:39 ,

c class

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:40 ,

Okazion

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:40 ,

Okazion

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:34 ,

Shitet Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 13:11 ,

Renault espace automat

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 17:39 ,

Smart

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 11:29 ,

Golf 5 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:54 ,

SMART

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 00:36 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 21:19 ,

Ford mavrik 4X4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 17:47 ,

SHITET SMART FULL SERVICE 2050 Euro (pak Tolerance)

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 23:24 ,

SMART

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart 600 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione