Skoda octavia | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda octavia , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skoda octavia Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:05
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 11:41 ,

Mercedes e 270 .me letrat e sapo pagume..

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:40 ,

Mercedes cls 320 ..OKAZION..letra te sapo paguera..

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 ,

Reno megana..me letra te sapo paguera

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:39 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin ..letrat te sapo paguera..

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 ,

OKAZION ..evo 320 full...me letra .per 1 vit.

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 ,

Mercedes Benc E klas 270 Cdi 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 ,

Chrysler me letra te sapo paguera

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:38 ,

Chrysler 2.7 benzin gaz

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 ,

OKAZION e 270 Amg ..ndrrohet..letra te sapo paguera..

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:37 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:36 ,

Audi q 7

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:36 ,

BMW E92 320D

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

Mercedes e 280 evo benzin gaz

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 ,

Mercedes C 300 AMG benzin gaz

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 ,

Chervolet captiva..me letra te sapo paguera ..

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:34 ,

Mercedes c 200 automat

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:31 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:31 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:31 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 Dyqani ,

Mercedes Benz 420cdi v8 Bi-turbo

12 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:29 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:29 ,

//OKAZION GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:28 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:28 ,

Audi A3

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:27 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:27 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:26 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:25 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:24 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

13 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:20 ,

Okazion Fiat Grand Punto 1.3 Benzin Gaz // Impiant Romano

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Dyqani ,

Shitet Porsche Macan S 3.0 Diesel 2014

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Shitet SsangYong Kyron 4x4 Manual 2.0 diesel

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Shitet Audi Q7 S line 3.0 Diesel me 7 vende

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:17 ,

Shitet Toyota Aygo

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:17 ,

Renault Scenic Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Shitet VW Tiguan Automat 2.0 Nafte 2009 4Motion

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:17 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Shitet Toyota Verso-S 1.3 benzine 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda octavia | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim