Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel sportiv | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel sportiv,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel sportiv Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:46 Makina , Elbasan

Opel Astra GTC ( 2007 ) 1.6 Benzin-Gas

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE FABRIKE

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 15:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 Kompressor okazion !!

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 04:37 Makina , Tiranë

Audi A5 3.0 quatro S-line

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:01 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tiranë

Pasqyra motorri

60 EUR

Viti: 2021
13 Qer 01:51 Makina , Shkodër

Opek Insignia full option !!!!!

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 15:01 Makina , Tiranë

Shitel opel ASTRA 1.7 Nafte Tek Dere

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 10:06 Makina , Korçë

seat leon

3 600 EUR

23 Mar 12:56 Makina , Tiranë

Golf 6 Look GTI Automat DSG

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:50 Makina , Tiranë

Golf 6 Look GTI Automat DSG

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:36 Makina , Tiranë

Golf 6 Look GTI Automat DSG

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:52 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 13:44 Makina , Tiranë

Shitet Opel Corsa OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 14:15 Makina , Tiranë

OKAZION!!!! Mercedes-Benz C250 4Matic AMG look

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 01:05 Makina , Durrës

Opel astra G (sport)

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 04:26 Makina , Tiranë

Smart Fortwo

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 02:48 Makina , Elbasan

Okazin opel astra 1.4 benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 00:11 Makina , Tiranë

OKAZION! OPEL ASTRA.

3 500 EUR

30 Sht 18:59 Makina , Fier

Audi a4 sline

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:21 Makina , Devoll

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 01:56 Makina , Kukës

Opel Corsa 1.4B

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 10:57 Makina , Elbasan

Opel Vectra

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 17:19 Makina , Korçë

Opel

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 09:28 Makina , Elbasan

Opel Vectra GTS

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 18:07 Makina , Vlorë

SHITET OPEL ASTRA H (GTC)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 16:17 Makina , Sarandë

VW Golf 4 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:24 Makina , Tiranë

Opel Astra Sportiv ��

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 19:27 Makina , Fier

850€ pak.i.diskutushem per arsye emigrimi

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 22:59 Makina , Fier

Benxin gas siguracjoni per 1 vit

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 15:59 Makina , Berat

Opel corsa sportiv

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 08:48 Makina , Tiranë

Mini Cooper Gaz Benzine Automatik SuperGjendje

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 19:26 Makina , Gramsh

turbo

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 14:41 Makina , Elbasan

FULL EXTRA C180 Benzin-Gas automat taksa 07/2019

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:43 Makina , Durrës

Okazion Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 08:59 Makina , Tiranë

Opel corsa

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 17:29 Makina , Tiranë

Opel Astra Benzin+gas

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 09:53 Makina , Tiranë

Okazion Opel Astra

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:32 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 17:30 Makina , Lezhë

opel astra

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 18:04 Makina , Fier

Opel Vectra -00

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 12:04 Makina , Elbasan

Opel Corsa 1.4 Benzin -04

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 11:44 Makina , Elbasan

opel 1.4 benzin 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 01:21 Makina , Durrës

Peugeot 206 sport coupe

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel sportiv | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione