Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

NISAN NOTE 1.2 BENZIN+GAZ,,,2014,,,60 MIJE KM,,nga ZVICRA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:26
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 22:21
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion

10 499 EUR


Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

��Range rover vogue 4.4 Autobiography��

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:30 Makina , Durrës

NISAN MICRA 1.5 NAFTE VITI 2006 MANUAL TEL 0693029029 DURRES

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Touareg 3.6 benzin gaz

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Bmw 550i m 4.4 benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 4.4 benzin

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:29 Makina , Pogradec

NISAN NAVARA 2.5 2013 AUTOMAT SUPER MJET

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:20 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Durrës

NISAN NOTE 1.2 BENZIN+GAZ,,,2014,,,60 MIJE KM,,nga ZVICRA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:34 Makina , Elbasan

Bmw 120d 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:19 Makina , Fier

SHITET NISAN MICRA BENZINE/GAZ

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Nisan Qashqai����Gaz-Benzine,Automat 7G+/-,2008����

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Kavajë

NISAN.QASHQAI 1.5.NAFT.2007.PERFEKT.

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan Qashqai

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

✅Nisan X Trail✅Viti 2006✅Naft 2.2✅

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET NISSAN MICRA

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 Makina , Elbasan

Shitet ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:36 Makina , Dibër

Nisan Navara 4X4

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

Mikra

6 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:26
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:26 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Nisan QASHQAI 1.5 naft viti 09

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Nisan QASHQAI 2.0 naft 4x4 viti 08 automatik

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Nisan QASHQAI 1.5 nafte viti 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 Makina , Tiranë

Blej makina per pjes audi benz bmw wolswagen seat nisan ...

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:58 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan micra 2010 Gaz - Benzin Super Ekonomike

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:30 Makina , Pogradec

NISAN NAVARA 4x4 2.5 nafte AUTOMAT

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:30 Makina , Berat

nisan

10 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:30 Makina , Tiranë

Okazion - Super Patrol ne shitje

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:07 Makina , Tiranë

Nisan qashkai

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:07 Makina , Tiranë

Nisan Micra

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan Pathfinder 2.5 Diezel VP 2006 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Makina , Tiranë

Nisan micra automat gaz benxin

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:35 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:50 Makina , Tepelenë

Nisan qashqai

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione